Přejít na výpis diskuzí

Camilla Belle

OSOBNOST 12.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rad0vka19

    hdv

    ja nechapu jak sni joe muze chodit..on je uplne nadhernej a sexy...a ona je takova scvrkla a vypada stare.on ma na mnohem lepsi nez je tadyta!! *16* *8*
  • stop recím o sebevrazde!

    jemináčku...kvuli takovehle by sis vzala zivot?ale prosímte to snad nemyslíš vazne§to ti prece enstojí za to.Joe zije v americe mozna ani nevi dke ČR leží....je malinka pravdepodobnost ž bys zila v americe a videla by ses s nim.je to hvezda..a my nuly...smirte se s tím to sand nemyslíte vazne že by jste se kvuli necemu takovymu zabíjet?nerikam že me to enstve ale on proste nevi že nekdo takovej jako my existuje.zije v slave atd. proste nema to cenu pochopila sme z toho že joa miluješ..ja se na nej taky akždy den dívam vše okolo Jonas brothers sleduju ale že ybch se kvuli tomu zabíjela..to néé!!mužeme mu jen prat aby nasel tu pravou a aby byl v zivote stastny nic víc!holky neblaznete prosím vás!!
    • baxy

      Re: stop recím o sebevrazde!

      NJN ale ona není ta pravá :D
      • 19ashley

        Re: Re: stop recím o sebevrazde!

        ano,neni,to sem totiž jen JÁ!!!!!!!!!
  • millillka

    starááááá

    Staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o proti joemu..... *10* *16* *8*
    a najhorsi je ze dneska na valentyna ho budou spolu slavit.....! *16* *8* *10*
    • baxy

      Re: starááááá

      ach to se někdo má že ? myslím Camillu
      myslím že tohle jméno už v životě nenapíšu je mi z toho špatně bléééé ona je ta nejhnusnější holka kterou sem kdy vyděla to už bych radši brala kdyby Joe chodil z Demi...
      ach jo možná když si vydělám ještě mnoho peněz na brigádách tak vyjde můj plán...
      najmu si vraha ať ju zabije :) ne jako myslim to vážně ale pšt *3*
      • lusinkaa51

        Re: Re: starááááá

        Háá.. dobře! Já jsem minule přemýšlela o tom že jí napíšu výhružnej dopis xDDD Nesnášim jíí! fůůj! A´t se jde zahrabat a dobře že už nechala Joea *16* *16*
  • starááááá

    Sterááááááááááááááá
  • starááááá

    Sterááááááááááááááá
  • Achjooooo

    ahoj.achjo jakto že s ni chodí?to snad není možny jako...asi dobre znate ten pocit když mate Joea radi...a on o vas vubec nevi že existujete.....me to stve.....ale co nadelam...nic.... *9* *9*
  • Nenavidim

    nenavidim ji *16*
    • Re: Nenavidim

      já jí taky nenávidím p*č* jednu...nezaslouží si něco tak úžasnoučkýho a kwáásňoučkýho jako je JOEÍÍÍČeK!!!..on je úplně nejlepší a nejkwásnější na světě!!!...doufám že semnou všichni souhlasííí...
  • iloveeemiley

    wowwwwwww

    *14* *14* *14* ona chodi s joem jonasem ,slusnej ulovek joe je fakt dobrej *1* *1* *1* poznali se pry pri nataceni klipu LOvebug jestli to znate *1* *1* *1* ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit