Přejít na výpis diskuzí

Camilla Belle

OSOBNOST 12.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm......

    Hm...hej ja newim Camillu vube neznam ani zeden film jsem s ni nevidela musim rict ze je fakt pekna no a to ze chodi s joem to je jejich vec sice jeslti je pravda to ze se Cam posmiva Joovym fanouškou ze chcou podpis takje blbá xD... ale jinak myslim ze udje mno x)) *7*
  • jajinkas

    Re: Joe?

    Konečně normální člověk :)
  • jajinkas

    Trapas

    *15* Hej holky koukám,že posuzujete člověka jen kvůli tomu s kým chodí? OMG! Jste fakt ťululum! Možná je starší,ale taky jste chodili s mladším klukem na tom nic není a navíc Camilla je skvělá HEREČKA! A vy nedělejte vědu z toho,že chodí s Joem,je to jako kdyby Bill z TH chodil s nějakou herečkou,která by byla starší a taky by vám to "vadilo",protože TH-mánie a JB-mánie brzo zase přejde.Jen se modlit holky! *3*
    A přece platí přísloví "Láska roste v každým věku.." :)
  • 19ashley

    Re: Re: stop recím o sebevrazde!

    ano,neni,to sem totiž jen JÁ!!!!!!!!!
  • kammflower

    Joe?

    Je, pěkná a k Joeovi se hodí. A co, že je starší o tři roky, vždyť to je nic. Vždycky je lepší, když je holka lehce straší než kluk, on se nad ni aspoň nepovyšuje zkušenostma a taky si jí víc váží. *3* I když já teda z The Jonas Brothers preferuju spíš Nicka. *1*
  • Re: Re: jste krávy

    Samozřejmě že mám oblíbený herce, zpěváky atd...ale určitě kvůli tomu, že s někým chodí, nehodlám páchat sebevraždu..to mě na tom nejvíc šokuje. Já se taky pořád řadím mezi puberťačky, ale psát takový žvásty nemám zapotřebí. Zkuste se zamyslet nad tím, co je tady napsaný..vždyť to není normální
  • millillka

    Re: jste krávy

    A co ty? ty nemas nejakyho oblibeneho zpevaka nebo herce? A nejsi z neho uplne blba? tak to bych teda chtela videt.....nebo uz z toho vyrostla ale my jsme jeste bubertacky tak nas nech....Prosím *3*....Je hezká ale na nejakych fotkach vypada starsi...a k nemu se moc nehodi...Vypada proste je oproti nemu starsi ale ne jako vekove ale spis vzhledove....
  • jste krávy

    Zaprvý...tři roky nejsou zas takovej rozdíl a staře určitě nevypadá, spíš naopak..je moc hezká.Pouhá závist z vaší strany.Zadruhý..dyť je to blbeček,nechápu co na něm vidíte...vzpamatujte se prosím vás..už dlouho sem se tolik nenasmála nad tak blbýma kecama..vlatně popravdě je mi vás fakt líto, takový problémy bych taky chtěla mít. Páchat sebevraždu kvůli někomu koho neznátě a ještě když je to takovej vocas? To doufám nemyslíte vážně!!!! Puberťačky!!!...už fakt nemám slov..toto asi nikdy nepochopím..ať vás to co nejrychlejc přejde
  • Camilla

    Moc se mi líbila ve filmu: Na lince je vrah. Super...doporučuju!
  • millillka

    Naděje, sen

    Ale jinak co tu píšete s váma uplně souhlasím... *3* ....A taky ho moc miluju.. *14*
  • millillka

    Naděje, sen

    Ano....Ale nezapomeň že "naděje umírá poslední" Nechte nás žít svoje sny o JB....Já vím nikdy se s nima asi nesetkáme ale....Máme alespoň ty sny co nám dávají někakou šanci tomu věřit....Já jsem nikdy taková nebyla až mi kámoška řekla o JB první jsem si řekla "cucáčci" a že nejsou špatní...A ani jsem nevěděla jak se jmenujou a ještě jsem si pletla jejich jméma...Ale pak se mi začal líbit Joe a už to se mnou jelo z kopce...Pořád si stahuji jeho fotky divám se na jejich videa... A pořád se mi o něm neco zdá že jsme spolu atd...A ppořád si čtu FF a pak si moc přeju aby se ten příběh plný trápenía lásky s dobrým koncem stal i mě...
    *9*...:Ale vím že to nikdy nebude možné protožě Joe má svůj život a já zase svůj a že se provdám za mormálního čecha a budu žít ten klasický život....A každý si ho bude žít sám ale "asi nikdy" po boku Joea...Možná tak nějaká zpěvačka nebo herečka ale "obyčejné"holky ale nikdo není obyčejný...Každý je něčím vyjímečný *3* *4* Tak nás nechte žít náš sen že se nám to někdy splní...Kámoška mi říká ale stejně se s nima nikdy nesetkáš a i kdyby jo tak by o tebe Joe ani nezakolpne...A přesně takové řěčičky nenávidím....Všechno vím....Ale prosím nechte mi žít svůj krásný sen *9* Každý má alespoň malou naději *4* *4*
  • OMG

    Bože holky já z vás fakt nemůžu *1* *1* *1* Vy ste snad úplně blbý!! Ta stejná mánie tady byla tak před rokem s Tokio Hotel. Teď sou to JB. A Camilla byla kdysi taky jednou z vás a taky snila o Joeovi a jí se to vyplnilo. Ale vám ne, smiřte se s tím a nenadávejte jí. Všichni si o ní můžeme myslet co chceme, ale pro Joea je to asi láska... S tím nic neuděláte, ani tím že se pokusíte si ublížit...Myslíte si že až skončí tahle mánie s JB tak že je budete pořád stejně milovat?? I když už nebudou tolik slavní?? Zamyslete se tyhle mánie byly, jsou a budou ale co je moc je prostě moc. Beztak ho nesbalíte, ani ho neuvidíte naživo, tak ho nechte žít si jeho život. Pa XOXO
  • rad0vka19

    hdv

    ja nechapu jak sni joe muze chodit..on je uplne nadhernej a sexy...a ona je takova scvrkla a vypada stare.on ma na mnohem lepsi nez je tadyta!! *16* *8*
  • baxy

    Re: stop recím o sebevrazde!

    NJN ale ona není ta pravá :D
  • stop recím o sebevrazde!

    jemináčku...kvuli takovehle by sis vzala zivot?ale prosímte to snad nemyslíš vazne§to ti prece enstojí za to.Joe zije v americe mozna ani nevi dke ČR leží....je malinka pravdepodobnost ž bys zila v americe a videla by ses s nim.je to hvezda..a my nuly...smirte se s tím to sand nemyslíte vazne že by jste se kvuli necemu takovymu zabíjet?nerikam že me to enstve ale on proste nevi že nekdo takovej jako my existuje.zije v slave atd. proste nema to cenu pochopila sme z toho že joa miluješ..ja se na nej taky akždy den dívam vše okolo Jonas brothers sleduju ale že ybch se kvuli tomu zabíjela..to néé!!mužeme mu jen prat aby nasel tu pravou a aby byl v zivote stastny nic víc!holky neblaznete prosím vás!!
  • baxy

    Re: starááááá

    ach to se někdo má že ? myslím Camillu
    myslím že tohle jméno už v životě nenapíšu je mi z toho špatně bléééé ona je ta nejhnusnější holka kterou sem kdy vyděla to už bych radši brala kdyby Joe chodil z Demi...
    ach jo možná když si vydělám ještě mnoho peněz na brigádách tak vyjde můj plán...
    najmu si vraha ať ju zabije :) ne jako myslim to vážně ale pšt *3*
  • millillka

    starááááá

    Staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o proti joemu..... *10* *16* *8*
    a najhorsi je ze dneska na valentyna ho budou spolu slavit.....! *16* *8* *10*
  • Re: Nenavidim

    já jí taky nenávidím p*č* jednu...nezaslouží si něco tak úžasnoučkýho a kwáásňoučkýho jako je JOEÍÍÍČeK!!!..on je úplně nejlepší a nejkwásnější na světě!!!...doufám že semnou všichni souhlasííí...
  • starááááá

    Sterááááááááááááááá
  • starááááá

    Sterááááááááááááááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit