Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Serenayy na ferihu nemaas
  • Cao vo Ferihe je naozaj okuzlujuci.V Medcezire ma az tak moc nebavi.No a ta slavna turecka Serenah nic moc.Podla mna sa obycajnej Hazal nevyrovna. *14*
  • presne mam ten isty pocit a to doslova a do pismena.Ta Serenay sa ani mne nepaci.Neposobi na mna vobec zensky.Nechapem ako mohla vyhrat miss Turecka.A Cagatayovi tie dlhsie vlasy moc nepristanu.Vo Ferihe bol neodolatelny.
  • ahoj Cagatay , si můj nejoblíbenější a nejhezčí herec jakého jsem kdy videla,,, *14* V seriali feriha tak ti to pasuje...ale v Medzcezir....tam sa mi nepačiss a ta tvoja Serenavv nieje ani pekna Hazal je lebsia aj krajšia..... Chcela bi som ta vidiet... *14*
  • ahoj emir si velmi pekni vtomto filme si najuzasnejsi muz ktoreho som videla
    *3*
    ty a Hazay sa ksebe hoditesi moj usmev si moja laska si moj zivit si mojho sdci a bi som chcela ta videt AHOJ LASKO
    *14*
  • Boze vsecyyy ste. ????trapnyyyy. Emir a vyyy???? MoZETE LEN SNÍiiivAť!!!!!
  • si velmi pekni to každi vie dokaž mi svoju lasko boj je boj laska je laska vonku sa leje a mi sa vnutri ilujeme ersa pije rum emir pije votku ideme si spolu na arotku
  • ahoj Emir, si můj nejoblíbenější a nejhezčí herec jakého jsem kdy poznala *14* *14* miluji tě a těším se na další seriály s tebou *14* moc vám to spolu s Hazal sluší *3* jste nejlepší pár *14* moooc tě miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sme radi ze mozme aspon takou formou,poznavat tel,hercov ako cagataj a hazal a mnoho dalsich tureckych hercov.su to krasne serialy vktorych sa kazdy najde .prajem cagatajovi vela filmovych uspechov aj zivotnych.dufam ze este bude na nasich tel.obrazovkach.
  • AHOJ EMIR VELMI TA MILUJEM SI TEN NAJLEPSI HEREC AKEHO SOM SPOZNALA SI VELMI SEXI CHALAN MOJA JEDINA LASKA MILUJEM TA A DRZ SA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj moj emir velmi te miluju nikoho som tak nemilovala ako teba si moja laska a si ten naj sexi herec akeho som poznala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jestli emir zustal s ferihou do opravdy ano nebo ne
  • emir a feriha k sebe patria.
  • Merhaba, ben senin büyük bir hayranınım .. :)
    Çok şaşırtıcı, çok harika konum! <3
    Ben bu kadar güzel görmemiştim :)
    Benim hayalim seni görmek için; *
    Sana hayatında başarılar diliyorum. <3 *14*
  • Ernestkapuzo
    jestli emir zustal s ferihou do opravdy
  • Miluju tě :D
  • Ahoj emir a feriho
  • ahojki emir si frajer ti si premna najlepší herec nikdo ti nesiaha ani po peti akojki
  • ahojki emir si naj naj naj sexy chlap na svete milujem ta laska moja
  • ahoj emir chtela bych se zeptat mohol bys mi napsat svov adresu chtela bych ti napsat si promne ten nejlepši herec sveta miluji te

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit