Přejít na výpis diskuzí

Bushido

OSOBNOST 24.8.2007 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Válečníkova cesta

    Zvláštní,Arab-zpívá německy a používá japonský pseudonym
  • King Bushido

    Když mi poprvé kámoš řekl poslechni si Bushida. Řikám co to je zač? A on mi říká hele je to německý rapper a já na to jdi s tím skopčákem doprdele!! Ale potom co sem si ho teda poslechl ho upe žeru má upe brutální texty. Opravdu KING BUSHIDO
    • Re: King Bushido

      nejlepší jak zpívá s Karlíkem *1*
  • the best

    Bushido nejvíc kunda!!!!!!!!!!! *14* miluju ho *14*
    • Re: the best

      jojo je to kus chlapa. kocour jeden *4*
    • Re: the best

      Bushido je ten najinteligentnejší a najuprimnejší človek akého poznam a to potvrdia všetci čo ho poznaju a vy všetci ostatní to sa komentuje ked tomu druhemu nedate šancu sa vyjadrit ste ubohy.
  • nikol1996

    nnnnwwwwwwwwwmmmmmmmmm

    on je tak sladkej uplne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* muj muj muj
    • b.a.r.u.s.h.15

      Re: nnnnwwwwwwwwwmmmmmmmmm

      jo bushido je slaďoučkej *14* *8*
  • BUSHIDO

    Bushido je upe nej!!! posloucham ho pořád... *14* *1*
  • Bushido

    Milujem jeho pesnicky !!!
    • Re: Bushido

      Je sladký vtipny nyjlepší na celom svete *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Bushido

    Je uplne nej
  • bushido

    BUSHIDO ist der Beste!!!und sein Lied Augenblick ist cool...ich mag ihn seeehr..
    bleib so wie du bist,Bushido und die Welt gehort nur DIR!!! *4*
    • Re: bushido

      Er ist der einziger mensh auf dieser welt,der immer offen sagt was sich die andere nicht trauen zu sagen.es ist das beste was dieser welt pasieren konnte.ich liebe ihn
  • Kopirak

    Bushido je gay teplej zasranej gay kopiruje veci co nema nekdo se s tim sklada a von si to vokopiruje(rammstein-Amerika dimmu borgir mourning palace)Takovydle lidi bych palil co kazej praci jinejch jediny co umej je kopirovat at tahne dopici a chcipne at jeho rodina umre na tu nejhorsi nemoc co muze. *16*
    • Re: Kopirak

      Rammsteinu jsou sice upe neeej skupina *1* ale Bushido má upe nejlepší písničky a je skvělý *14* *14* A nezmění to ani někdo, kdo tady říká, že je gay jenom proto, že předělal písničku od Rammstein... Stejně je to potom upe něco jiného, když se to přezpívá..Jiná barva hlasu a tak...
      • Re: Re: Kopirak

        Kdyby něco tak hodně celebrit předělává písničky a nikdo jim za to nic neřekne! *8* A s nějakejma Ramsteinama běž do prdele! *7* Bushido je prostě BEST a to mu nikdo nevezme! *14*
    • Re: Kopirak

      jojo teplej jsi akorát ty myslíš si že ti tvoji RAMMSTEIN nepředělali nikdy žádnou písničku *5* Bushido je neeej rapper *1* *1* *1*
    • Re: Kopirak

      Teplej si tak akorát ty...Jeho písničky sou NĚKTERÝ předělávky jinejch, ale sou klidně i lepší...Spousta spěváku si bere jiný písničky na předělávku a nikdo je nepovažu za kopíráky...Naví věčina jeho písniček sou jen jeho a nemaj konkurenci... *13*
      • Re: Re: Kopirak

        Jiní interpreti nejsou považováni za "kopírky" z toho důvodu, že ovládají základní pravidla slušnosti (potažmo práva) a na předělávku si pořídí svolení od vlastníka autorských práv. Není mi známo, že by tak onen "Bushido" v případě Dimmu Borgir učinil a dostupné zdroje hovoří o opaku. Tudíž je jen obyčejným cizopasníkem, kterým pro mne zůstane až do doby, kdy se prokáže platným souhlasem labelu. Howgh
  • Bushido

    Bushido je KING *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit