Přejít na výpis diskuzí

Bruno Mars

OSOBNOST 31.7.2010 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love you Bruno
  • Bruno překlad It will rain mě velmi dojal chtělo se mi brečet vlastně jsem brečela a Grenade úplně stejně
  • Bruno nevšímej si těch kdo tě pomlouvají nic si z toho nedělej *3* zpíváš víc než božsky jsi sexy jsi krásnej nadherně zpíváš co víc si přát
  • já ho mám rada mocc
  • Happy B-day Bruno *4* *3*
  • btw. jsou to One Direction ;) JINAK s tebou souhlasím :D
  • Ty vaše urážky si nechte pro Justina Beabra nabo pro One the Rection!!!!
    Ale mojeho miláčka neurážejte!!!!
    Kdo si myslí že Bruno je dokonalý napíše k mojemu komentáři komentář!!!!!
  • jo ten koncert byl nejvic *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sori ale zpěvák se píše se z ale nic proti *3*
  • No já by stě vy spívali když ani neumíte
    perfektně anglicky
  • Moje kámoška ho úplně miluje...je z něj paf ..:D KVŮLI NĚMU by skočila i pod vlak :D *14* miluje ho ..a musím uznat špatný není :D
  • Bruno Mars je najlepší najúžasnejší najkrajší spevák *14* ja ho proste milujem on je celý môj život *14* a vy čo tu na neho nadávate sa spamätajte!!!! Nič vám neurobil takže nechápem prečo ho tu musíte urážať! Keď sa vám jeho hudba nepáči tak ju nepočúvajte, ale nemusíte ho urážať! Je to trápne a úbohé! BRUNO LOVE YOUUU 4EVER HOOLIGAN *14*
  • Ahoj ja nejsen ceska a any moc dobre bsat neumym ale proc mu nadavate je dokona lej je sexi i love you Bruno NOZ 8ATE
  • juj jak sy heskej miluji tě moc :)
  • Tak vzhledově ošklivýho zpěváka jsem dlouho neviděl... *11*
  • Rozhodne nejhorsí zpevák soucasnosti je proste Bruno Mars spolecne s Justinem Bieberem,50 Cent,Miley Cyrus a Britney Spears
  • Nejhorsí zpevák,co znám je Bruno Mars aj spolu s ním tam patrí Justin Timberlake,50 cent,Britney Spears a Justin Bieber
  • Es ist daher nicht!
    Ist die schlechteste Längerin auf der ganzen WELT!!!!!!!!!!!!!"!!
  • Divná fotka *11*
  • ano je <3 taky jedu v listopadu na koncert :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit