Přejít na výpis diskuzí

Bruce Dickinson

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Bruce! *1*
  • happy birthday Bruce!!!! *1*
  • Happy, happy, happy Birthday Bruce! *4* *3*
  • Všechno nejlepší Bruce :)
  • Je to úžasný zpěvák, a dobrý člověk. Na jeho hlas nemá nikdo ! Jsem do něj zamilovaná, no a? Na tom není nic špatného a nestydím se za to ! *3* Pro mě je nejhezčí, nejbáječnější, a nejlepší chlap na světě :) A nesnáším když o něm někdo mluví hnusně *16*
    • Ty si myslíš že ho máš ráda jo tak to se pleteš ja ho miluji vic než kdokoli na celim světě
  • Bruce je čím dál tím krásnější, moc ho obdivuju, má nejhezčí hlas jakej jsem kdy slyšela, i love Bruce, co víc dodat, *14*
    • Ja ho muluju a ne ty
      • už jdi do hajzlu.. *3* a nevykladej tady, jak ho máš nejradši.. a jestli ho má někdo rád, nebo miluje.. je to snad jeho věc.. tak se do toho laskavě ne.er.. je to největší borec na světě a všichni tady to vědí.. tak to tu nekaž.. bud tak laskava.. *3*
        • Hm spíš ty jdi do hajzlu. Ty p..o,k...o, naprosta m...o
          • Neumíš nic jiného než všem nadávat, jen proto, že ho obdivují?? Je mi z tebe na nic..
            • Me je na nic z tebe... Ty zase neumis nic vic nez vsechny schazovat a nicit jim jejich nazory!!!
  • Neposlouchám nic jiného než Maidny a Dickinsona - pro mě to sou naprostý jedničky ve všem *3* jejich pohyby na podiu a to co dokážou zahrát, jejich písničky - jsou nejlepší heavymetalová skupina a to říkám ze srdce *3* *4*
  • Zamilovala jsem se do jeho hlasu a to naprosto *4* Obdivuju ho *4*
  • tskatie

    Awesome

    musim říct, že Bruce je vážně pak zpěvák, kdybych byla chlap, chtěla bych mít jeho hlas a Iron Maiden? úžasná kapela, navíc nikdo nemá v kapele 3 kytary, nebo alespoň nikoho takovýho neznám, prostě kvalitní hudba *3* *14*
    • Kytary tam jsou 4 *3*
      • Ano - 3 kytary a jedna basa ;)
    • Re: Awesome

      To je svatá pravda Bruce je super a Ironi taky *3*
  • Bruce

    Bruce je fakt třída. A Steve taky....jejich písničky mají něco do sebe a pokaždé osloví tu a tu generaci. Run to the hills je velmi pěkná a pravdivá písnička. Bílá pakáž si to přifařila přes moře a zničila naši nás i naši víru. Přesně tak to bylo. Nebo prodigal son fakt krásnej song nebo The evil....to bych si na tubku mohl pouštět celý den. Akorát na prvních 2 albech preferuju DiAnna, ale to už je jiná kapitola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit