Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sorry pethusko,ale na tý stránce sem už byl a je hrozná...:(( kdybych měl dát na net něco takovýho,tak radši nic...a Britney je samozřejmě BEST
  • Britney

    Ahoj.Můžu říct Britney je zpět cédéčko blackout můžu jen doporučit výborná záležitost.proste pecka.Už jsem tim nakazila pár lidí *4* .Co jediný musim vytknout Britney že si nechala vzít děti přitom vědela jak jsou tvrdý zákony v americe a konkrétně řízení auta bez řidičáku, ale věřím že se dá dohromady už její nový videoklip piece of me o tom vypovídá akorát ten pohyb by mohl být lepší ale je nej.. *14* Veselé Vánoce
  • Britney je moc hezká *14* *14* *14* *14*
  • britney

    hej britney je moje a ja se za ni budu i bit!!! *14* *14* *14*
    • Re: britney

      tak já se k tobě přidám,budem se prat za ní spolu
  • Jak to tak čtu tak mi přijde ,že sem dává nadávky na Brit jedna a ta samá osoba , takže zaprvé neříkám ,že Britney je nej zpěvačka dle zpěvu kam se hrabe na AGUILERU atd , ale umí udělat show a zpívat umí , má jedinečný hlas , který se jinak nevidí , Rihanna je jen její napodobenina , dělá to co Britney před lety , a zpěvačka je to naprd uvidíme za pár let až se Rihanna zhroutí !!!! (a to se stane ) Lady gaga je kopie Madonny , Britney , a i jiných třeba rockových skupin , nepředvádí nic nového navíc je to šeredná ženská , a kdo říká ,že je pěkná at si dojde na oční , Rihana taky není žádná krasavice , ale rozhodně lepší než Gaga . Britney je podle mě prostě kus ženské , Ještě dále ten co tu píše ,tak jen pro zajímavost , Britney má několik prvenství v KNOZE REKORDŮ . Dále je to nejvíce vydělávající zpěvačka na světě , a řadí se celá léta mezi nejkrásnější ženy všech dob :P udělala hodně chyb , ale kdo ne , s tím bitím dětí řekněte mi koho z vás tu rodiče , když jste byli mladší nikdy neseřezali !!!!!! Je to popová princezna , a drží se na scéně od 1992 což je neuvěřitelný , Rihanna je jen díl producentů , Britney si vše vydřela a pak až to pokračovalo , Rihanna je prostě kopie , a Gaga taky jsou to jen současné umělotiny , které dříve či později zmizí ze scény , Britney je jedna z mála zpěvaček co se drží na předních příčkách už přes jedno desetiletí !!!!
  • britney je nejlepší držte huby , je to ikona !!!!!!!
  • brytney neni štětka*16* jdete na www.britneyspears.de (německe fajn obrazky) *7*
  • .....

    Ahojky všichni.Docela zajímavé je to tu číst.Jak může někdo říct o ní že je kráva???ta dotyčná jí zná osobně???Tak at se zamyslí nad sebou.Britney je člověk z masa a kosti jako my.A každý dělá ptákoviny kolikrat horší.Tak než někdo něco vypustí za blbost.Tak by se měl zamyslet nad sebou. *5* .Brit je prostě zlatíčko i s těmi jejímy mouchami.A ty máme taky a neříkejte že ne.Krásný den přeji všem papa
    • mpdnss

      Re: .....

      přesně tak, tolik popularity a tolik mega hitů jen tak nějaká zpěvačka nemá. Bylo by docela nuda, kdyby byla dokonalá hodná holčička...takhle je alespoň zajímavější a také si mylím, že má právo dělat blbosti, protože ten tlak co na ní je musí být hrozný a chtěla bych vidět někoho kdo by to zvládat tolik let. Vždyť ona je jednou z nejslavnějších lidí co kdy byli a když se jen řekne jméno Britney Spears tak každý hned alespoň mlhavě ví o koho jde
    • daja.candy

      Re: .....

      Jo,přesně!!!! *3* Není dokonalá,ale pro nás je stejně nejlepší. *14* *14* Je skvělá.
    • ilbritney96spears

      Re: .....

      Jo super,tady stopro souhlasim!!!tenhle člověk co to napsal se mi líbí. *1*
  • madge.c

    BRIT

    ♥*14*♥*14*♥BRITNEY♥*14*♥*14*♥
  • Britney

    Vypada to ze se Britney dava konecne dohromady...mohly by ji fanousci napsat dopis ze maj radi a tak podporit ji... *13* *13* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit