Přejít na výpis diskuzí

Brenda Song

OSOBNOST 12.10.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    upa skvělá...the suit of zack and cody je skvělý seriál!!! *14*
    • monass

      Re: ...

      jo to je ale .the suit of deck nebo jak se to pise je podle me lepsi..ona je proste nejlepsii
  • anett96

    Happy birthay

    všechno nej ti přeje Anett....si skvělá herečka, hlavně mě vždycky dostaneš ve "sladký život Zacka a Codyho" upe nej *1* *1* se řežu smíchy
  • Keby sem mnela popísat Brendu, tak by byla po 1.Fantastická herečka,2.nádherná modelka so štíhlú postavú,3.Zabávačka na 1.mieste a po 4. by to bola tá najrozumnejší osoba jakú sem kedy videla *14* to na Brende zbožňujem *14* *14* *14* a unavujú mňa (doslova ) *6* tí ludé,který si myslá že sa možú vytahoovat že sú lepší než London, ale to není pravda!!!! *11* *11* chce sa mi z tých ludí zvracať (doslova) *11* *11* a myslím, že by ste mneli dojít na to, že klamaní alebo vytahování není piekné!! *16* *16* *16* P.S.: Pre faninky London Tiptnovej: Zbožňujem na London to, jak je vtipná, a ešte jedna P.S:Dajte "líbí" na tento komentár, keď máte rádi Brendu/ London *5* ZA BRENDU!! *14* *14* *3* *3* *1* *1* *1* *2* *2* *15* *15* *4* *4* *5* *5* *7* *7* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Co je to za žlutou tlamu???

    To je snad žert, co ona dělá na osobnostech.cz *10*
    • Re: Co je to za žlutou tlamu???

      je tam protože je osobnost je herečka a zpěvačka a protože hraje v Disney Channel v The Suite life of zack and cody ty debile a co ty děláš na osobnosti.cz *16*
    • monass

      Re: Co je to za žlutou tlamu???

      no videl si ju nekdy hrat???vis jaka je??nevis tak se laskave uklodni a neni zluta ses pekne hnusnej kdybis byl třeba černoch taky bi ti vadilo ze te nekdo urazi tak se sklidni je hezka a dobra heceka..
    • Re: Co je to za žlutou tlamu???

      Ani ji neznáš tak ji tak neodsuzuj ty magore a proč by taky nemohla být v osobnostech je dobrá a ty to víš jenom žárlíš ,tak si to přiznej.Cos vlastně dokázal ty ,,Jenom velký HOVNO!!!!! *16*
  • VÍBORNÝ

    TAHLE HEREČKA JE NEJLEPŠÍ A CO DĚLÁ V OSOBNOSTECH TA BI MNĚLA BEJT V BOZÍCH
    • vasinato

      Re: VÍBORNÝ

      já si mislím že je rozmazlená *4*
      • kari99

        Re: Re: VÍBORNÝ

        rozmazlená je jenom v tom filmu a takhle jí neodsuzuj.je výborná herečka *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • vashley

        Re: Re: VÍBORNÝ

        Neodsusuj druhé když je neznáš!Není rozmazlená a ani nic takovýho! *16* *3*
  • Brenda Song je těhotná s Trackem Cyrusem.
  • hele ty anonimko neznamená že když hraje hloupou tak musí být taky hloupá! jo a ty si trapná narozdíl od brendy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *12*
    • Přesně taky bych řekla ! Tak se na ní nedívej když ti to vadí
  • Ne já to takhle lidi jinak je Brenda šikovná,ale role London Tipton ta se mi líbí až ve sladkém životě na moři,líbí se mi tak jak tam ponižuje beilly.Možná je to škodolibé,ale nebuďte na mě sprostí!
    Já to takhle nemyslela ale asi ji máte rádi více nežli já.
  • Táhněte špíny závistiví, vy to nikdy nedotáhne daleko jako Brenda.. Je krásná a talentovaná tak držte huby.. Měli byste se stydět, jenom malý děcka maj takový blbý kecy jako 'ŤAMANKA, ČING ČANG ČONG' apod. Vzpamatujte se k*rva!!!! Jednou dospějete a uvědomíte si to*16*
    • ti si kurvarozumíš


      ps nemohl sem udělat mezeru protože kur´a
  • pěkná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit