Přejít na výpis diskuzí

Bonnie Wright

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hermionka02

    Narozky

    Všechno nej, Bonnie. *3*
  • escarlate

    HB

    Přidávám se ke všem co přejou! Happy Birthday!! *14* *14*
  • Vsechno nejlepší

    Vsechno nejlepsí k narozeninám Bonnie *4*
  • bonnie

    Bonnie mám moc ráda...svoji postavu v HP zahrála skvěle...moc se mi líbí její vlasy...moc jí to sluší!Na první pohled milá,příjmná,hezká slečna
  • fredie4

    Prostě nemá chybu

    Jak se to říká, prostě nemá chybu. *4* Nejlepší a nejhezčí ( *14* ) herečka z celého HP. *4*
  • L0V3

    hmm co lepsiho by me v zivote mohlo potkat nez se setkat s bonnie a poklabosit si s ni *14* *14* jednou jak jsem byl ze skolou a Londyne chtel jsem se k ni stavit *4* ale nevim jestli tam jeste bydli no nic proste je velmi hezka a je to prvni holka kterou doopravdy "MILUJU" *14* *14*
  • sirius albus

    bonie je dobra herecka ikdyz se zatim moc neprojevila ale stejne nejvic bylo kdyz sem videl fotku kde stoji pred jakymsi barakem a beli si cigaro proste vi co je dobry
  • Bonnie

    a hele prej co je dobry s cigarem bez nekam to ti akorat zkazi zdravy no a nejhorsi na tom je ze dnes uz kouri i 10ti lety parchanti
  • parket..a

    :-o

    to není možný, že už jí je 18...wow, to je fofr =D
  • irma116

    Bonnie W.

    Je vážně senzační! Jsem její fanoušek i na Facebooku. Patří k mým nejoblíbenějším herečkám. *1*
    • Bonnie Wright

      JE nadherna... a jeste ve filmu ma super roli...a J.K ji konec dal super...uz se tesim na konec... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit