Přejít na výpis diskuzí

Bohuslav Sobotka

OSOBNOST 15.10.2010 
429 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane premiére, ještě jsme za ty roky neslyšeli vysvětlení, proč jste svému příteli Bakalovi daroval za třetinovou cenu majetek OKD a hornické byty.
    Některý majetek nebyl vůbec oceněn. CO jste si to vlastně dovolil? Nebyl to váš majetek a neměl jste právo nás takto okrást. Vysvětlete to.
    Místo vašich problémů stále nechcete pochopit, že chytří podnikatelé legálně
    využili vaší a Kalouskovo blbosti a daně optimalizovali. Tuto chybu jste mohl ještě napravit-ale nic. Tak teď nemelte stále dokola, jak Babiš krade a podvádí. Zameťte si před svým prahem!
    Sázíte na slova nechvalně proslulého filozofa "Opakovaná lež se stává pravdou!"
    Moje sebekritika "Jak jsem mohla někoho takového volit?"GVE
  • anonym pane SOBOTKO nechte laskavě pana BABIŠE napokoji stejně vás nikdo volit nabude budeme volit hnutí ANO. a těch vašich řečí už máme dost jste jako ODS a pan CHOVANEC at se stará o policiji ale nejlepší by bylo aby šel prodávat zeleninu na náměstí do plně sochorová.
    • Máte pravdu,pan Sobotka má strach o svoje křeslo.Ať
      se pochlapí on a zveřejní svoje příjmy.Bez pana Babiše by nesestavil vládu.
      Majetek měl pan Babiš už než vstoupil do politiky,ale pan Sobotka získal majetek za dobu v politice.Budu volit ANO.
  • Bohouši jseš největši zbabjelec!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Je zajímavé ,že pana premiéra zajímá jen Babiš ,že ojebává stát ,ale ,že on ten stát ojebal daleko víc a nebo ,že jsou zde stovky firem a fizických osob ,které daní v danˇovích rájích ,to ho nezajímá .Jde mu jen o koryto .CˇSSD už nikdy volit nebudu. Jiří Kusala
  • Sobotko,ty říkaš že Babiš ojeb.l stát o peníže z dluhopisu. Agro.Ty jsi ojeb.l VOKD o byty a jejich nájemníky o desítky miliony korun.Tyto byty jsi dal zadarno Bakalovi.Měli by tě navléknout do tepláku.Proto jsi raději udělal reorg.policie,abys se zbavil Šlachty.Té vaši vyšetř.komisi může věřit jen negramotný. Nejvíc náš těší že VOLBY NEVYHRAJEŠ........ *1* *2* *15*
    • Souhlas,je to ves v kozichu!
    • Ovšem za úplně největší nehoráznost a vyjebávku století považuji církevní restituce, to se jim opravdu povedlo.
    • Sobotka uz je nepricetny,jen tak dal.Citi uz svuj konec!!!
      Najebal se do politiky protoze je jinak velka NULA!!! Je to on co ojebava cely narod.Bozi mlyny melou Sobotko!!!!!!!!
      Je mi z nej spatne jenim kdyz ho vidim,poslouchat ty jeho zvasty nelze.
      Jsem jeho nevolic!
  • Pane Sobotko, nehledejte problém kde není. Vy jste hlavní problém proč se voliči od ČSSD odvracejí. Hašek a Dientsbír již naštěstí odpadli.
    • Máš noprostou pravdu,taky jsem skončil s tou bandou a je nás čím dál víc.Sobotka by za koryto prodali vlastní maminku.Je mi ho líto.
  • Pan Sobotka se nám opravdu neuvěřitelně vybarvuje. Pud sebezáchovy dokáže své. Měl by více vážit slova, protože příští vládu, jak to tak vypadá, on určitě sestavovat nebude a pokud bude pokračovat svými útoky proti Babišovi, tak se pro něj žádný teplý postík nenajde.
    • Souhlas....
  • Bosohlave Sralbotko ty jsi uplně zapoměl,že tě nevolila rada nebo komise EU,ale lidé této země a za tvůj postoj k těm ekonomickým uprchlíkům a hlavně tvojemu vlastizrádcovství ti to u voleb spočítáme,na to vem jed,darebáku!!
    • Bŕŕŕ, voda ve Vltavě je studená. *16*
    • ale to už bude dávno na své chatě s nekonečným účtem!On nepotřebuje více volebních kol!Parazit vysaje a odpadne!Žádný český Lee Harvey Oswald zřejmě nebude,páč tato nicka nikomu za to nestojí!Ale rád bych ho viděl uprostřed Václavského náměstí,jak je krásně pranýřován a lynčován!
  • Nedokáže pochopit že už mu nevěří ti kývalové za dvacet let nic nedokázal na co si hraje ať jde do pryč.
  • Nikdy jsem vás nevolila a nejsem ani obdivovatelkou J.Dienstbiera, ale výsledky víkendového sjezdu ukázaly, jací jste. Kandidát na prezidenta a týdny opěvovaný Dienstbier se najednou tak pokazil? Co jste to za spolek? Myslím, že kdyby vyhrál pan Franz, už byste měli své ksichty taky pomalované.
    Třesete se na vládu, ale kromě kritiky nic neukazujete. Všichni jen přerozděluje, rozdáváte a hrabete do svých kapes, ale šetřit začněte - u sebe.
    • Líbo, Líbo, používej mozek, ne svou jinou věc!!! *16*
      • Líba má, jak připouštíš alespoň mozek. tobě se přestěhoval do koulí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit