Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • negri.baju

    Natáčení Jitřního poutníka a Caspianova holka....

    Cauky holky..nevite, jestli uz zaclo nataceni Jitrniho poutnika?...a taky kdo bude hrat tu Kaspianovu manezlku...? Ty woe...to bude zase urcite nejaka topmodelka hey....zuzana, a jeste sla....to priznavam, ze zuzane je fakt hezka, ale koho ted daji ke kaspianovi do paru...fakt nwm...
    • simher

      Re: Natáčení Jitřního poutníka a Caspianova holka....

      ano natacanie sa uz zacalooo...inak ajja somzvedava koho k nemu daju do paaru mohli by aj mna :D *1* *14*
    • jenah

      Re: Natáčení Jitřního poutníka a Caspianova holka....

      to fakt nevim...myslim, že už to natáčejí....ne, já bych k němu zuzanu nedala...k němu se mi víc líbí nějaká blondýna...kdyby tam hrála Jadis tak jadis:D...
  • Sen

    Mně se o něm včera zdálo!! *14* Jejda to byl klásný sen!! *14*
    • jenah

      Re: Sen

      mě se zdá skoro každej den... *14* *14* *14* a nic hezčího neexistuje *14*
  • negri.baju

    čte se bárns!

    Benovo jmeno se čte Ben Bárns. Vím to, je to takhle určitě. A to Bigga than ben...mno...nwm, ale myslim si, ze se to snad ani dabovat nebude... *9* ...ale v originaale...to je prece to pravy ne?kdyz ho mluvi on!! *14* !!
    • poppysonnet

      Re: čte se bárns!

      Jojo, prostě originál je originál. Ben má krásnej hlas.. To, co mu přiřadili do Lekce neslušného chování bylo dost hrozný a po 10 minutách jsem to vypídanala! :)
    • jenah

      Re: čte se bárns!

      Máš pravdu, je to Bárns,...v češtině to nebude mít takový kouzlo, protože on mluví absolutně perfektně:D:D:D *14*
    • Re: čte se bárns!

      mno jj,to bych ale musela aspon trochu ovládat tu anglinu..a newíš jestlito není aspon s titulkama,to by bylo nejlepší,slyšela bych jeho hlas a jeste věděla o čem to mluví. *3*
      • negri.baju

        Re: Re: čte se bárns!

        Titulky si muzes snadno stahnout na titulky.com, zadas tam nazev filmu a normalne stahnes...potom si pustis film, kliknes pravym tlacitkem na mysi a das titulky, nacist a objevi se ti tabulky, tam das downloads a kliknes na ty stazeny titulky a je to..... *3*
  • veronickaa

    Bigga than Ben

    Nevíte nikdo náhodou,jestli film Biiga than Ben už je na DVD v češtině?
  • barnes

    Jak se čte Benovo přijmení?
    Aby až to budu někde řikat tak aby to nebyla věta typu: ,,Jmenuje se Barnes,ale nevim jak se to čte" *9* *9*
    • veronickaa

      Re: barnes

      Ahoj jeho jménose čte Bárns..Aspon myslím,ale mělo by to být na 100procent..
    • suskin1

      Re: barnes

      Ahoj.. Tak já si osobně myslím,že Benovo přímení se čte Bárnes.. Ale skus se podívat na nějaký videa na www.youtube.com a až tam s ním bude nějaký rozhovor,tak se jistě představí. =)
  • simher

    ben barnees

    boze on je taky sweeet uzasny krasny hereees boze tak by som s nim chcela fotkuu a jeho podpiiis skoda zesom nebola v sydney ke tam boool:( *14* ja ho proste milujeeem pred styrmi dnami som bola v kine na narnii a wtedy som sa doooon zalubila:P ja ho proste milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem *14*
  • veronickaa

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší k narozeninám Bene!!!:-* *14*
  • narozky

    jj taky mu přeji vše nej,jen je škoda,že mu to nemůžem popřát osobně *14* *14* *14* *14* *4*
  • narozky

    jj také přeji vše nej škoda,že mu to nemůžem popřát osobně *14* *4* *14* *14*
  • suskin1

    Narozky

    Ben má dneska narozeniny.Takže mu přeji vše nejlepší!! *14* KRASAVČE *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit