Přejít na výpis diskuzí

Bear Grylls

OSOBNOST 17.9.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz na vybavení

    Prosím Vás nevíte někdo, jaký nůž používá, něco podobného bych si taky rád obstaral.dík posílejte mi prosím odpovědi na machacek.pepa@seznam.cz
  • princess_lucinkaa

    je to prostě frajer všech frajerů... BOREC NEJVIC!! *14* *14* *14*
  • jakub

    nevíte kolik tak měří vejškově?,odepisujte na mail dik
    • Re: jakub

      měří 180 cm. dnes to zrovna říkal v jedné epizodě, kde chtěl skočit ze skály do vody a zjišťoval jak je hluboká. měřil to podle provizorně vyrobenýho lana a cituju: "když rozpažíte ruce je to délka vaší postavy, takže jedna ruka mi dělá 90 cm..."
  • borec

    je borec už jenom že byl u sas je specialně vycvičenej tak musí něco vydržet *4*
  • Zajímavosti

    Bearu Gryllesovi při natáčení epizod: zlomené koleno; rozdrcená chrupavka v koleni; zlomený palec u nohy; infekce v palci u nohy; extrémní úžeh; omrzliny nohou a rukou; odštípnutá holenní kost; ušní infekce; zlomená žebra; vymknutý kotník; mrtvice; odštípnutý zub; pokousán hady, netopýry, škorpióny, kraby a asi 4319-ti komáry.....

    Již v roce 2006 vyšlo najevo, že ne všechny scény jsou autentické. 1) Grylls strávil noc v motelu místo v poušti jak bylo prezentováno v pořadu. 2) Na výrobě raftu se podíleli členové štábu, ale měl být vyroben jen Gryllsem. 3) Grylls zkoušel jezdit na divokém koni, ale kůň nebyl divoký - štáb si ho půjčil z farmy. 4) Natáčení mělo probíhat na opuštěném ostrově v Jižním Pacifiku, ale ve skutečnosti probíhalo v oblíbené filmařské lokalitě na Havaji. Všechny incidenty Channel 4 přiznal s tím, že se nejedná o dokument, ale o "návod jak přežít" a všechny tyto incidenty jsou v tomto kontextu akceptovatelné...
    • Re: Zajímavosti

      super ,fakt diky to bylo to poslední co sem se o tom chtel dozvedet....ted uz to bude pro me pekna nuda. *16*
      • Re: Re: Zajímavosti

        v klidu dyt mele uplny kraviny ja tomu debilovy nevěřim ani hovno *13* *4* *1*
  • bearova svačinka

    Jaj nedávno jsem viděl díl "bearova svačinka" Já jsem myslel, že se snad pobliju či co. To co tam jedl, co pil... To bylo fakt hardcore!!! Jak jedl ty larvy, pil svoji moč a pak jak dostával vodu ze sloního lejna..., tak se prostě divím, že to všechno zvládne... *9* *9*
  • xD

    Tak prostě jednim slovem Borec. Musi mít pekne odolnej zaludek potom co vsechno sporada a jeho rodina asi musej bejt trochu blazni když snim žijou
  • štáb, manželka..

    Bear je fakt borec, rád sleduji jeho pořady. Jen se divím, že jeho manželka už nemá za sebou pár infarktů, to co on někdy předvádí, je tak na infarkt. Dál taky obdivuji jeho štáb, ti taky něco musí zkusit, chudáci.... *9* *8*
    • turmawen

      Re: štáb, manželka..

      Bear je moje nejnovejsi platonicka laska, ale jeho mazelka bych fakt bejt nechtela *1*
  • je to machr

    on je proste ten borec borcu a ja obdivuju je fakt BEST
  • safulik2

    borec

    Bear je skvělej chlap pěkně vypada a navíc mu to sluší i před kamerou prostě borec :) *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit