Přejít na výpis diskuzí

Barby Kelly

OSOBNOST 29.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paddy

    Tomu človíčku,co se podepisuje jako já vzkazuju-dobrej vtip,ale já se nikdy nevyjadřovala k Paddymu přirození.Jinak si mě pobavil,fakt! *1* *1* *1* *5*
  • část horoskopu Barby - for Pauline

    Hlavně si přečti tu část o dětech *1*

    láska a sex
    U zrozence se může objevit silný sexuální pud. Možné jsou sexuální excesy.

    děti
    Zrozenec bude mít málo dětí. Nelze vyloučit smrt jednoho dítěte. Snaží se svým dětem opatřit to nejlepší, i když je tím rozmazluje.

    zdraví
    Někdy může být tento aspekt (Měsíc kvadrát Mars) příznakem špatného zdraví, které se projevuje žaludečními a vředovými chorobami. Pokud má zrozenec ve zvyku svoji zlost vždy "spolknout" a uložit ji hluboko v sobě. může se dočkat psychosomatických onemocnění. Tyto příznaky se projeví, jestliže důležité tranzity nebo progrese aktivují tento kvadrát. Nezdravé návyky ve stravování. Většinou jde o nadměrné požívání sladkostí.
    • Re: část horoskopu Barby - for Pauline

      To jsou psané nesmysly,které si vymysleli lidé,aby se měli čím bavit.Zeptej se Angela,jak je možné,že fans vyfotily Barby s těhotenským bříškem nebo si myslíš,že moc papala,že je tak tlusťoučká.Svý jméno nosím 29 let napsané v rodném listě tak asi těžko jsem ho mohla ovlivnit *1* .Ahoj a piš dál
      • Re: Re: část horoskopu Barby - for Pauline

        Dokud neuvidím, neuvěřím. *13* Tohle nejsou nesmysly, to je astrologie a to že Barby hodně papá, to už má koneckonců daný v jejím osobním horoskopu. *5* Dle Tvého vyjadřování a projevu bych Ti tipovala tak 12 let..., s bídou. Takže, jak říkám, dokud nepodáš hmatatelný důkaz o jejích dětech, tak si tu piš co chceš, ale nikdo Ti věřit nebude *13* *13* *8*
        • Re: Re: Re: část horoskopu Barby - for Pauline

          ha ha ha,když ti to udělá radost tak mám třeba 12let *9* Myslím,že je tahle debata zbytečná,Barby stejně už nikdy neuvidíš tak si tu taky piš co chceš-ty nádhero! *5* Ještě,že v tom horoskopu nemá,že je úplně blbá,nevím,jak bys to vysvětlila ty astrologie jedna... *1* *1* Nevěř všemu...A už mi nepiš,děkuji!
          • Re: Re: Re: Re: část horoskopu Barby - for Pauline

            Jéžíš, ty už sem taky nepiš ty krávo jedna *13* *5* běž s Barby a jejíma parchantama do prdele a neser lidi *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: část horoskopu Barby - for Pauline

              Vím že se nudíš GUMO, ale mě ty tvý keci fakt nezajímají, takže si jdi vyhonit kundu, aspoň těma svejma prackama uděláš něco užitečnýho *3* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: část horoskopu Barby - for Pauline

              *1* *1* *1* dobře,půjdu,ale ty bys tam mohl jít taky,ať už od tebe ostatní fans Kelly Family mají pokoj *9*!!!Kellys jsou nejlepší skupina na světě,mají krásné hlasy,umí hrát na hudební nástroje,i po smrti milované maminky dokázaly jít dál a rozdávat radost.Klobouk dolů!Věřím,že ty nejsi ani slavný,ani krásný,ani nemáš hezký hlas,ani neumíš hrát na nástroje(leda na ten vlastní,co?) a ani nemáš lásku,jen si tu léčíš komplexy méněcennosti.Tvé titulování mé osoby mě nijak neurazilo,protože věřím,že na každou svini se někde vaří voda.Kelly Family mají a budou mít rádi lidi ještě spoustu let a roste jim další generace,co si je oblíbí.I když se tahle diskuze zruší tak stejně budou mít fans,kteří je budou milovat,i přes tu hroznou kritiku,co tady vládne.Paddy a spol jsou skvělí lidi,kteří něco dokázali.Až jim začneš sahat aspoň po kotníky tak možná budeš mít rád lidi,kritizovat umí každý!!!! *13* Tak NAZDAR GUMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: část horoskopu Barby - for Pauline

      A tady si dovoluji ještě přidat úryvek z horoskopu Johna *3* A zase Pauline, přečti si pozorně část o dětech *1*


      nadání
      Je umělecky nadaný a nachází uznání. Prozíravý organizační a řídící talent, což je důležité pro dosažení vedoucího postavení v politice a obchodu. Nezřídka se pokládá za mimořádně nadaného člověka. Přestože může mít neobvyklé schopnosti, nedokáže je vždy moudře využívat a není zdaleka tak talentovaný jak by chtěl.

      manželství
      Pravděpodobně uzavře sňatek s někým, kdo mu pomůže získat společenské postavení a bohatství. Tento aspekt je příznivý pro všechny záležitosti, které mají něco společného s manželským životem a se životem v rodině a doma. Pokud se v horoskopu neobjeví, jiné, nepříznivé vlivy, bude manželství zrozence šťastné a úspěšné. V manželství a v dalších partnerských vztazích vládne čilá výměna myšlenek a dobrá shoda. Do manželství vstupuje opatrně, často také pozdě nebo z prestižních důvodů.

      děti: Může stát, že zrozenec bude děti zanedbávat, nebo děti adoptovat nebo bude mít děti nemanželské. Při této konstelaci existují také neuspořádané a narušené rodinné poměry.
  • Otázka na tělo

    Tak už se nechala oplodnit..? Nebo žije pořád jak stará panna..? *7*
  • K vanocum .hodne,hodne zdravi .Toje dar ktery nestoji zadny penize , zadne zlato,zadny pozemek, a nic jineho. Buh stebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit