Přejít na výpis diskuzí

Barby Kelly

OSOBNOST 29.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barby má děti.

    Jo,jasně tak pozdravuj tu svou kočku!!!! *15* První dcera se jí narodila v roce 2000,ale tu tajila má ji nemanželskou,přítel ji opustil.Pak se zamilovala do lékaře a mu porodila dvojčata,kluka a holku a jako poslední se jim narodila dcera.Rozvedla se,ale žije s dětma ve Francii.Kamarádka mi poslala okopírované fotky dětí a jsou Barby podobné hlavně ta první holčička je moc krásná.Takže každej na ni máme jinej názor,že?To,že je tlustá je pravda,antidepresiva v těle zadržují vodu,tudíž člověk vypadá tlustě,že? *9* Pochybuju,že by někdo vydržel,pronásledování šílených fans a paparazzi,kteří na ně házeli špínu a to denně.Můžeš si to vyzkoušet a jestli neskončíš v blázinci tak ti pošlu třeba čokoládu. *1* Hlavně mi na to neodepisuj,já si nepíšu s lidmi,co ji uráží.Všichni jsme jenom lidi,ale u těch slavnějších to jde více vidět,problémy.Tak se hoď do pohody a nepruď,nikdo na to není zvědavý.Pěkný den!!!!! *5*
    • Re: Barby má děti.

      Ahoj, já jsem měla Kelly Family hrozně ráda, hlavně Paddyho, to bylo něco pro mě *3* *3* Ale to, že píšeš o dětech Barbie mě dost překvapuje, nikde jsem je na netu neviděla a ani nikde o nich nepíšou... *9* Mohla by si mi ty fotky poslat na mail, jsem hrozně zvědavá *3* Jak se jmenujou ??*4* A co Johnny a Paddy, ty mají taky děti?
  • Barby fans

    Můžete mi psát na tento email o Barby,hledám její fans. *3* pavla.kasicka@centrum.cz
  • Barby v blázinci není!

    Barby žije ve Francii se svými dětmi a je už v pořádku.V blázinci byla,ale to by asi každý z těch hysterek.A víš,proč jsou blázni v blázinci?Aby nám ti blázni venku neubližovali!!!Jestli si chce někdo psát přes emaily o Barby,ať mi nechá email,ozvu se.Pauline *14*
    • Re: Barby v blázinci není!

      No doporčic! tak už toho mám dost! nebudu nic vyvracet, ani namítat ptoti Barby, ale jestli neukážete fotky těch dětí, tak začnu rýpat! *1* *16*
    • Re: Barby v blázinci není!

      Barby nemá děti, kotě *13* *13* kdo by na ní vlez *7* já velký Chuťovkář určitě ne *8*
      • Re: Re: Barby v blázinci není!

        Spíš by nikdo nechtěl mít nic s tebou *1* *1* *1*
  • :-D

    kde je vlastně barby teď?
    • Re: :-D

      Jsou 2 možnosti:
      1) Bydlí s Pat v Kölnu
      2) Bydlí v Itálii v nějakým sanatoriu

      vyber si, co je ti milejší *4*
      • Re: Re: :-D

        Ona je v blázinci, jo. Hmm, tak to jí lituju..
        • Re: Re: Re: :-D

          Proč tak hnusný výrazy? Proč blázinec? Já vás opravdu nechápu.....ono by možnáchtělo taky občas přemejšlet, než se něco napíše.... *16* *16*
          V "blázinci" jakty řikáš, jsem taky nějakou dobu strávila a pokud si myslíš, že je potřeba nás "blázny" litovat, tak s tě o to nikdo neprosí!!! *8* *8*
    • Re: :-D

      V prdeli *1* A má našlápnuto k tomu, že se jednou užere k smrti *9* Je už dávno tlustější a hnusnější než ta bedna Maite *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit