Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj Báro,jsi moc krásná žena a viděl jsem všechny tvé filmy. Rád bych měl tvou podepsanou fotografii. Je to možné? Nejsem žádnej puberťák, mám 27 let. Napiš prosím adresu, kam mám napsat o tvůj autogram s fotkou. Díky moc Megi - Třebíč.
  • foto

    Ahojky Barunko, moc děkuji, že jsem měl tu možnost se s Tebou v sobotu u Bolka na farmě vyfotit. Pokud budeš mít zájem fotku zašlu ;-) Zdraví Honza
  • Blíženec-blíženci

    Málem bych zapoměl,dodatečně vše nej,nej,nej k narozeninám.Spoustu nových zážitků a shledání s dobrými lidmi,a ať klapne všechno co je rozjeté!Pa,pa.
  • blíženci

    Dost o Tobě čtu,blíženci se nezapřou!Myslíš Baro,že kvůli image člověk někdy plácne nějaký ten nesmysl?Z hlediska našeho znamení mně to zajímá.Co Ty nato?
  • pro tebe

    miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te miluji te
  • laska

    BARBORA JE SUPER NIELEN VO FILME VYZERA FANTASTICKY HADAM ZE JE AJ MUDRA FILM SA JEJ VYDARIL TAK PRAJEM VSETKA DOBRE JE SETRASNE SEXY AK BY SOM JU STRETOL HNED BY SOM JU NIEKDE POZVAL.....LLLUUUBBBIIIMMM TTTAAA!!!!!!
  • je prostě super,myslím na ni každý den..
  • barbora

    je to super holka. vypadá pěkně a myslim si, že z těch holek co hráli ve snowboardácích je nejhezčí. šel bych do ní.
  • Bára

    Bára je dobrá herečka jak ve Snowboarďácích tak v místu nahoře a v Lotrandu a Zubejda Je to prostě dobrá herečka narozdíl od nějakých pidihvězdiček jako je Jirka Mádl a tak dál.
  • reklama

    Barborko, jak ti dlouho vydrží barva na vlasy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit