Přejít na výpis diskuzí

Barack Obama

OSOBNOST 24.10.2010 
203 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nositel nobelovy ceny války !!!!
  • A ty jsi hňup!!!!
    • Reakce na člínek Appel
  • miluju ameriku *4* *3*
    • Nenávidím ameriku !!!
  • Příspěvěk Tvůj otec jste nezablokovali neb jej psal nějaký zmetek provokater ,který nehodnotí to že pan Obama se tal politikem a presidentem férově nikoliv z nějakých voleb českých kandidádů kteří stalí všichni za knihovnoˇ.dle toho je i sutuace v České republice taková že uřednice si lakují nehty a od jedné posílají k dalším i v případě když chcete novou legitimaci občana rodilého na MOravě v Československu ,jedna uředníce ve Slavičíně vyplní lístek ato ještě ji musím poprosit neb mám špatný zrak a brýle ,ta mě poslal do LUhačovic,kde zrovna nebyli dvě uřednice v kanceláři když jsem tam přišel jedna si lakovala nehty a druhá rty ,ta jedna mně pak vyfotila s plno řečma nejsem hvězda tak jak fotí nemám nato peníze na nějaké drahé comjutrové průkaz občana nejsem ani nadšenec Billa Gattese neb jeto darebák umělé in teligence nicnedělán í co zničil svět Compjutry a psychozami abav z množství informací světu od stran světa různých lidí.pak mně ještě poslal azaplatit kde byli opět dvě uřednice co nic nedělali a občanský průkaz si uschoval někod večer když jsem si nabíral vodu u studánky s minerální vodou a alkohol nepiji vůbec takže jezdil jsem nakole,al euž je zima a auto nemám nemám peněz jako vy jeto tak těžké pochopit netoužím být policajtem neb mám odpor k uniformovaným idiotům z doby totality a jsou to stejní hnupy jako policajti všude na světě .Na slovensku mně chtěli dát pokutu že jsem neměl na poklidné silnici přilbu nakolo ,kdežto v New Xourku kd ejezdí patrový autobus bez střechy nemají helmy ač je tam sto násobně větší provoz nežli vrici Slovenska na cestě druhé kategorije mezi Trenčínem a Novým Msestem ale ukradené horské kolo mne nenašli tak bezte doriti i s falsováním jmen is prukazy jak si je vyrábíte pro fízly nejsem ani fízl aby jsem se staral o bezpečnost boháčů vco si nakradli nejvíce podvody a spekulacemi vtom je kapitalismus svinstvem.
    jedině pan Putin a Vladimír Uljanov byli spravedliví a měli uspěch v politice k prospěchu všech lidí.
  • Hnupe jsi mladší nežli já neb jsem rok 1960 narození ale nemám finanční příjem ani socialní dávky jste pakáž s mobili notbouky a neumíte říct ani dobrý den jak lezete do Metra v New Yourku kde s idiotem policajtů z New Yourku se fotil tak akorát bolševik a komunista z česka jehož pancharti žijí v New Xourku a on bolševický důchodce totalitního systém u čssr sportu co vživotě nepracoval s takovou politikou táhněte dorici když komunisti systému čssr se mají finančně nejlépe .
    Španělé Vám třídí odpad v New Yourku to není normální ,neb tolik občanů USA nemá práci a dělali byto rodilí občané tak tam je asi taky velká korupce že nějaký IR má firmu na odpad v New Yourku .
    Jste fakt pakáž politiků mozkem mimo lid a jeho finanční potřeby k životu a ne k přežírání v supermarketech nebo zmetky sportovních hader a obuvy z čín y to nechci ani já nějakou hnusnou čínu a její následky chudoby pro lidi i na vašem kontinentu po USA netoužím jste nevzhlední lidi .


    Brachtl
  • Obama je ubozak, mala uplakana devacka. Div ze nezacal chlastat. Nic nedokazal, a nedokaze. Jen si pred telkou vytaci sve ego a doma breci a ma deprese. Obamo, zdej to, vezmi revolver a odpal jsi svou pustou hlavu. dekuji. Post scriptum : Jsi zlomeny clovek, co nerozumi ekonomice, politologii a sve rodine.
  • Happy Birthday Barack :)
  • almen
    Přeju vám všechno nejlepší a hodně zdraví .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3*
  • Happy birthday too you happy birthday too you happy birthday Barack Obama :)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit