Přejít na výpis diskuzí

Bam Margera

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čurin vymrdanej babbula
  • Bam je prostě rebell.. *1* *3* :*
  • Happy B.
  • Je pekelně ďábelsky SEXY *16* *14* LOVE Bam.
  • nechapu jak snim muze nekdo chodit kdyz je hnusnej
  • to fakt nechápu kde nabral tak dokonalou holku porcelain black když on stojí za prd *8*
  • jj Bam je borec
  • jackassacka
    Všechno nejlepšííí!!!! *2* *14* *2* *14* *2* *14*
  • tak řeknu to co v největšim klidu :-D
    je to nejvetsi frajer na svete !! :-*
  • bemík

    bemík je tak sladký kdybych mohla tak ho celého spapám v jackass je ten nejlepší je fak hustej a hezkej prostě je můj a nikoho jiního jasní je prostě můj!!!!!!
    miluju tě beme margero *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bam

    Bam má hrozně krásné oči. Je mi holíto jak si z něho ostatní z Jackassu dělají srandu jenom kvůli tomu, že se bojí hadů. *4*
  • Všechno nejky!!!

    Všechno nejky k narozkám :DDDD a spoustu dalších povedenejch kousků s Jackess.................. Yeah!
  • THUG2

    Nejlepší je v Tony Hawk's Underground 2. Tam si z nich pěkně dělá prdel. *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • isabellee

    rachot

    zavidim mu ze je tak potrhlej a dela ze sebe poradnyho cvoka *9* to jen tak nekdo nedokaze a vzdy kam prijde dokaze lidi poradne pobavit,ale i poradne nasrat zakomplexovany lidi co nerozumi zivotu *16* jinak je Bam vpohode *5* a doufam ze jednou zase prijede do cech s Villem Valo *4* a neco zase prastenyho urobi
  • Re: Re: Re: Bam je nejlepší

    Noo nezávidím mu to:-)s takovou se rychle dostane do řitě,ale tak jeho věc,že?? *15* jinak jako herec potrhlejch scén je dobrej...jo a ještě jako skateboardista *1* jinak stojí za hovno jak moje střední škola *1* *1*
  • nigguzshka

    Bam

    *14* Bam je prostě miláček!!!!! *14*
  • nigguzshka

    Re: Re: Bam je nejlepší

    hey Nasgol, Bamovi taky ty penize nespadli do klina z niceho nic...musis zamakat, a pak budes moct delat takovy pekla jako on, kdyz mu to zavidis... *5*
  • Re: Bam je nejlepší

    Mít prachů plnou řit jak on *1* *1* taky dělám takový pekla *16*
  • nigguzshka

    Bam je nejlepší

    ahoj lidičky, tak jenom jsem vam chtela napsat, ze Bam Margera je proste nejlepsi na svete.....je kouzelnej a proste dokonalej.... a ten kdo tady na nej hazi spinu, je teda pekne ubohej, lidi zamyslete se....copak jste dokazali aspon polovinu z toho co Bam? urcite ne....tak nekritizujte....pááááá *8*
  • pozor

    oi oi!!!pozor!neni pravda ze raab himself -chris raab patri k jeho nejlepsim pratelum,mel sem tu cest byt pri nataceni viva la bam a musim rict ze se opravdu nesnasi a take je fakt ze ho nepozval ani na svatbu atd.jak je v haggardu ze ho nenavidi tak to je pravda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit