Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro míšu!můžeš mi všechny moje chyby napsat
    • Např.Kurtovy fanynky a ne Kurtovi...podle mýho názoru a ne názora...:) Chybí ti hromada čárek, věty se začínají velkým písmenem, jména se obvykle píšou taky velkým písmenem (Kurt, Axl), písmenka ti vypadávají...příště si to po sobě lépe přečti :)
      • ale já nepíšu moc čárky,ale věř,že vím kam se píšou.vím,že se píšou velký písmena u jmen a na začátku věty.a to jsem se asi jenom přehlídla,ale já žádný "kurtovY fanynky a věřím,že češtinu umíš *1*
        • aja.85
          Sis tu reputaci zrovna nevylepšila...
  • annita.27

    Axl

    Axl byl , je a bude nejlepším zpěvákem v mém srdci , totálně ho miluju , vím o něm (skoro) všechno , je to moje láska , je prostě nejlepší , koukněte se na jeho obrázky a fotky , je dokonalost sama , i teď vipadá uplně k sežrání :-* ♥ Já miluju prostě jaký je !!!
  • Kurt vs. Axl

    jo,přiznávám axl umí zpívat a to zatraceně dobře,ale je to hovado namyšlenej kretén!!!!!!!!ano něco v žvotě dokázal ale to kurt taky a nevim ale podle mýho názora(jako kurtovi fanynky)toho dokázal více.jo,bohužel zemřel :( stejně jako skvělý freddie.ale teď sem na stránkách axla tak se k němu vrátim.jediný co dokázal bylo že se navážel do ostatních a odsuzoval,měl by udělat něco sám se sebou.vím,že mě teď a tady budete odsuzovat,ale je to kur.a můj názor!a tím že mě oslovíte p.čou tim názor nezměím.axl by ze sebou měl něco udělat a rozhodně by nám chyběl méně než kurt!hlas krásnej má zato ochybuju o tom jestli má vůbec nějakej mozek a kdyby jo měli by ho dát do laboratoře na pozorování a ušetřili by,stačila by jim malá zkumavka a to samý si myslim o jeho mužství!:D
    • nauč se čestinu *3*
      • Opravuju...češtinu, aby někdo neměl řeči, že ji taky neumím. K obsahu příspěvku...no comment, myslím, že si každý sám udělá obrázek... *5*
  • :F

    Axl je Nekrásnější :**!! *14* Chtěla bych aby někdo takowej bydlel v KH *15*
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám, Axle! :) Samozřejmě jsem si 6.2. vzpomněla...budu tě mít navždy ráda *14*
  • rosemaniak

    Dodatečné přání

    Všechno nejlepší Axl, k tvým 49. narozeninám, ať ti to pořád tak krásně zpívá :)
  • Happy

    Happy fuckin birthday Axl *3*
    Miluju těěěěěěěěěě *8* Jsi nejlepší a kam se na tě hrabou všichni ostatní trapní zpěváci jako napříklas Slash *10*
    • Re: Happy

      slash není zpěvák!!!!!!!!!a je každopádně a mnohem lepší než axl
  • vše nej

    Všechno nejlepšííííí Axle láááásko mááááááá *14* *14* *14* *14*
  • narozky

    všechno nej !!!!! at si pořád stejně dobrej zpěvák jako do tedka *15*
  • aliss67

    /,,/

    Všechno nejlepší Axle!! ... hodně alkoholu *1* a sexu taky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit