Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • protože jí závidíš
  • Avril je krásná zpěvačka. *14* a ta profilovka je super *4* *14* *3* *14* *4* *14* *3* *14* *4*
  • Aneliese
    Pořád lepší, než uboze psát pod anonymem.
  • rozvedli *13*
  • oni se opravdu rozvedli nebo to je nejaky blabol??????????????????
  • Emilidzex
    Avril já tě úplně miluju *14* *14* *14* #nohomo
  • Máš úžasný hlas jsi moc hezká a nadaná zpěvačka a skládáš dobré písničky *3* *15* *2* *1* *5* *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • sťastné kulaté narozeniny
  • Vsechno nejlepší k 30.narozkám,Avril!
    Aeš super zpěvačka.
    Singl Hello Kitty je cool!
  • máš hnusnou nechutnou profilovku -,- *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Vše nejlepší k třicítce *3*
  • bellah2o01
    Vše nejlepší ke kulatinám *1*
  • Vše nejlepší Avril! <3
  • Všechno nejlepší k 30 . Narozeninám Avril !!! Jsi úžasná zpěvačka a jedna z mých nejoblybenejsich vůbec tva hudba je úžasná a tesim se az zase vydas něco nového :)))))
  • Vše nejlepší at se ti splní vše co sis přála . A zpívej dál jsi nejlepší *1* *1* *1* *4*
  • To čo je tu zasa za blbosť?! Avril a Chad nie sú rozvedení! Áno, hovorí sa, že sa rozišli, ale sú to bulvárne kecy, ktoré zatiaľ ani jeden z nich nepotvrdil. Vôbec nie je isté, že k rozvodu dôjde.
  • Emilidzex
    vše nejlepšíííííííííííííííííííííí *14* *14*
  • všechno nejlepší. mám tě moooc ráda. máš užasné písničky *14* ještě jednou vše nej. *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :)
  • LilyCampbellBower
    Všechno nejlepší pro Avril!!!! Avril je moc talentovaná zpěvačka.Pořád je to ta stejná stará dobrá Avril. Pořád má ten svůj styl rebelky a nechová se tak jako dnešní elita. Pořád mi připomíná tu mlaďounkou puberťačku. :) No co, vždyť vypadá jako šestnáctiletá, ne? Pořád je tak krásná, ani bych jí netipla na 30! Miluju její šaty, ve kterých se vdávala. Černé svatební šaty!! Takový nápad dostane jenom Avril, to by nenapadlo ani Lady Gagu. Avril je prostě dokonalá, dokonalá, dokonalá, dokonalá a dokonalá....<3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit