Přejít na výpis diskuzí

Ashton Kutcher

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Otrasný herec🤮

  • Happy Birthday Ashton
  • Kolikrát to tu ještě budeš psát???? Už jsi s tím trapnej.. *1* *15* On je skvělý herec a ty by jsi jeho role zahrát nedokázal "krasavče". *1* (jo a když ho nesnášíš, tak už tu ty svoje kecy nepiš, nikoho to nezajímá).
  • Z FB, z jedný fan stránky. *3* *4*
  • Luky1987
    Ashtona Kutchera nesnáším jako herce a hrát vubec neumí
  • Odkud to víš ?
  • Ashton natáčí novej seriál "Ranch". Bude tam hrát s Danny Mastersonem se kterým hrál u v sedmdesátých. :3
  • https://www.youtube.com/watch?v=-394cuUgvNY
  • Jo já a je ale lepší byl v dva a půl chlapa *14* *14*
  • Luky asi si nepochopil že tvoje trapný a urážlivý kecy na Ashton tady nikoho nezajímají tak si je strčil kam chceš a neloz sem :-*
  • On nemůže za to že je krásný, úspěšný, roztomilý atd *3*
  • palec vzhuru !!!!!!
  • Já ho mám ráda, protože je skvělý herec, i když všichni tvrdí, že ne. To říkaj jen proto, že byl v manželství se starší Demi Moore. No ale ti, co to tvrdí by si měli filmy osudový dotek, samec a vzájemná objetí. Umí hrát i charakterní role ne jen komediální. Jo a taky to je úžasný otec.
  • Jo a když ho tak nesnášíš tak nechápu, proč tu furt píšeš nenávistný kecy. Nelíbí se ti, nelez sem. Já taky nesnášim určitý herce ale nepíšu nechutný a nenávistný kecy. Asi si dost zamindrákovanej, když tohle děláš. *15*
  • Bral si jí asi proto, protože se do ní zamiloval. Copak to není možný, i když byla starší a dneska už je takový věkový rozdíl normální. Myslim, že po tolika letech jim to už asi skřípalo, tak prostě ujel. Ale kdo ví, jak to bylo...Já ho mám ráda, protože je skvělý herec, i když všichni tvrdí, že ne. To říkaj jen proto, že byl v manželství se starší Demi. měli by si pustit filmy osudový dotek, samec a vzájemná objetí. Umí hrát i jin role než jen komediální.
  • Asi to, že ho miluje. Ja na něm příznaky prkennosti nevidim. Bohužel, když si někdo vezme starší ženskou tak ho pak celej svět nenávidí. Myslim, že ty by jsi nezahrál ani jednu jeho roli.
  • Luky1987
    Kutchera nemám rád a je to naprosté herecké poleno nechápu, co na nem Mila Kunis vidí
  • Všechno nejlepší! :-*
  • to je pravda, ja Ashtona taky zrovna nemusim a nevypisuju to sem furt:)
  • nechapu-,-
    tak kdyz se vam nekdo nelibi tak ho porad nemusite komandovat-,- vzdyt si myslite co chcete, ale myslim ze to tady nikoho nejak moc nezajima! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit