Přejít na výpis diskuzí

Ashley Greene

OSOBNOST 13.5.2008 
350 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckaSaturova10
    Happy Birthday!!! jsi supeeer
  • :(

    S Demi byl o hodne hezci a to ze se kvuly tomu chudila slozila...Ale neni to vina jenom Ashley ale taky Joea.To same udelal i Taylor Swift se kterou se rozesel kvuli Camille Belle takze na tom asi neco bude :D
    Kdyby porad nestridal holky jak ponozky...
    Ale podle me vypadal vedle Demi tak nejak ,,mladsi"
    ted kdyz je ze starsi holkou obleka se divne a nechava si narust vousy-mozna proto aby nebylo poznat ze je Ash starsi :D :D
    • Re: :(

      Nemyslím si že by za to mohla Ashley ale je to hlavně na Joeovi on má těch holek spoustu tak si myslím že když chodil s Demi tak jste na ni nadávaly protože kvůli tomu přestal chodit Taylor atd. Takže až bude zase chodit s někým jiným budete těm jeho přítelkyním nadávat stejně jako Ashley ... *8*
  • klaruska44

    áách jo

    Prosím nehádejte se jsem nový správce *4*
    Děkuji *3*
    • Re: áách jo

      Ahoj , no konečně se tu objevil někdo kdo to tu srovná *5* . Přestala jsem sem chodit , když mě a ostatní tu urážela Z.u.k.a. , tak doufám že se tu už nikdo takový neobjeví *4* nebo ho sem nepustíme *15* . Pokud někdo nemá rád Ashley , tak si myslím že existuje hodně anitiklubů tak ať jsi jdou tam *13* .
      • Re: Re: áách jo

        Ohhh fajn už bylo načase sem nekoho poslat *3* Děkuju že seš tu a hlídáš to
        • kajuska4

          Re: Re: Re: áách jo

          To se nebojte jenom uvidím že je Ashley škaredá a hned mažu já nejsem takový správce že se na někoho vykašle naopak na nikoho se nevykašlu to se nebojte *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: áách jo

            Jj pravda *14*
    • kajuska4

      Re: áách jo

      ju *4*
  • klaruska44

    Dnes se pro Ashley chystá narozeninová oslava těším se na fotky áá *14* pak je sem přidám *14*
    • kajuska4

      Re: ♥

      Wow *4*
      • klaruska44

        Re: Re: ♥

        http://greenedaily.blog.cz/1102/cel ebrating-in-pure-nightclub-in-las-v egas-19-2-2011#pridat-komentar ááách byla užasná nádhernááá Miluji tě Ashley a jdu je přidat *14*
        • kajuska4

          Re: Re: Re: ♥

          Přidali se ti *14*
          • kajuska4

            Re: Re: Re: Re: ♥

            Konečně jsem ráda *14* *14*
            Ona tam byla tak nádherná *14* *14*
            • kajuska4

              Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              *14* *14*
            • ashley_love

              Re: Re: Re: Re: Re: ♥

              Jojo! Já ji miluju! :-* Naprosto úžasná!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit