Přejít na výpis diskuzí

Arsenie Toderas

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavně že je z Moldavska a ne Rumunska

    Hahaha..mno tohle je teda spolehlivej web...vůbec si o těch osobnostech nezjistí pravý údaje...dyť on je z Moldavska a ne z Rumunska...kreténi vymaštění =D
  • ArsenieCauko

    Cauko tu jeSimona Pametas sa na mna co som tCo chzi pisala.Chcela by som vediet ako sa mas.co chystas nove.Chcem sa ta uprimne opytat ci mas priatelku,som normalne,slusne dievca,nechcem aby si si myslel nieco o mnezle.Chcem sa ta opytat ci niekedy prides na Slovensko,slubis mi to.Chcela by som sa s tebou stretnut,mozem ti dat svoju adresu.Chcela by som vediet co robis,kde sa nachadzas,momentalne.Prosim ta odpis cim skor.Bye your sincerely.
  • laska

    ja bych chtela vskazt a rseniemu zze je to muj milacek a ze ho strasne miluju. ja po nem touzim se snim milovat. vim ze by to bylo uzasmy kdyz teda pise ze mel milovani naposledy v lednu. chudacek malej. s nim to asi musi bolet. ja ho chci. i love you arsenie toderasi. iiiiiiiiiillllllllloooooooooovvvvvvvveeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssss ssseeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnniiiiiiiiiiieeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeee.
  • ..........................

    Arsííí je nejkrásnější na světě!!!!!!!!!! A jeho Love me......Love me....je supéééééér...... Já ho prostě žeru!!!! Arsíííku jen tak dáál!!!!!!
  • *******************************************************

    Arsenie je fakt super! No však to všichni 3 z O-Zone!
  • miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Arsi je nejlepší, nejhezčí je to prostě jednička a doufám, že se mu bude ve všem dařit moc mu to přeju....tak pa pa šmudlíku:)
  • Kate: Ano Arsi je z moldávie Sandra a Aneta: takže 1)myslim holčičky že se dost mýlíte nejvíc slizkej byl Dan, protože se tváří jak namrdanej kačer a za 2) nemusíte psát tyhle příspěvky když se vám o-zoni nelíbili....pro příště se sem prostě nevtírejte. Prostě....
  • Arsenie

    Bok svima! Ja sam rođena u Rumunjskoj, ali od rođenja živim u Hrvatskoj. Obožavam Arsenia!!! Love me, love me je zbilja odlična pjesma!
  • O-Zone

    Hallo we are SSSUUUPPPEEERRR!!!!!!!!!************************** ********
  • Arsenie

    Arsy je úplne perfektný, ja ho proste zbožňujem :))
  • Hello Arsi!!!!¨! How are you? I am fajn. I liked very much your sing Love me Love me.
  • Arsi pleas love me,love me feel me, touch me, how me, teak my heart i´m lonely, kiss me touch me love me love me. I love you very much. your Leni
  • arsi

    miluju te moc tvuj hit loveme,loveme je bozsky a ty take pa m
  • ARSI je ten najkrajší chalan akého som kedy videla.Má najkrajšie oči na svete.A ked sa usmeje...som v oblakoch...želám mu velmi´veľa uspechov.
  • Ahoj Krasavče moc ti fandim seš skvělej
  • Arsi je nej!!!!!! Ale Dan a Radu taky!!! Napište mi na m.monhartova@seznam.cz
  • Fericiera

    Arsenie I looooooooove youuu!!! Arsenie,give me autogram pleas!
  • seš ten nejhezčí na světě.
  • Fiore!

    I love him, lo amo! :P iubirea mea!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit