Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to snad ne!!!Co jste to za lidi když řešíte make-up a ne OSOBNOST!!!
    Ariana udělala spoustu úžasných věcí,jenže vám jde jen o make-up a vzhled,chápu že každý nemůže mít rád Arianu,ale řešit jen make-up VÁŽNĚ??? *16*
    • Přesně,sice chápu že arianu nemůžou mít vsichni rádi,i já ji moc nemusím,ale řešit make-up to už je trochu moc!
      • Souhlas :D
  • Ariana je ta nejlepší zpěvačka a herečka,. Ari má smysl pro humor,a není namyšlená jako další celebrity, je to prostě frajerka :-).
    • souhlas *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ahojte všetci, volám sa Emma Alejandra Hollisterová a pochádzam z New Yorku. Milujem Arianu Grande. Podľa mňa jej naj pesničky sú: Into you, Focus, Side to Side, Break Free, Santa Tell Me... Kto z vás ju ešte tak veľmi miluje ako ja??? Len to tak spomeniem že ja som ju videla aj naživo na jej koncerte v NY. A mám s ňou aj spoločnú selfie. Inak keď ste jej ozajstná fanúšička mali by ste vedieť že jej pravé meno je Ariana Grande Butera
    P.s. Ja som sa to dozvedela na tom koncerte keď som mala šesť, a nie na tejto stránke.:-)
    • Zdravím chtěl bych se zeptat kolik tato slečna měří a kdy přesně jste jí viděla. Mám tu velkou diskuzi na FB a potřeboval bych vědět tuto informaci *1*
  • pavlusqa

    :)

    Ona je absolutně dokonalá! Dlouho sem neslyšela tak peknou holku s takovym silným užasnym hlasem!
  • Ariana Je fakt dobrá mám ju rád.Len tak dalej Ariana grande *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mam velmi rada Arianu Grande podlamna je super *14*
  • Ona je mým vzorem dlouho:) je laskavá, krásná, milá, hodná, talentovaná, chápající...:) je obětavý člověk<33 je vychovaná a proto ji zbožňuji:)
  • arina je skviela a heska je proste skviela *14* jeji hlas je skvielit tak dal ariano *2* *4*
    • ariano aki mas cislo mobilu *2* *1* *4*
  • Miluju arianu (sem holka) no a poslouchám všechny její písničky chtěla bych ji potkat osobně ale bohužel to nejde :(
    • V červnu jí uvidím :D Budu jí pozdravovat
      • Ides za nou do Polska??
  • Arianku miluju!je to muj vzor, muj idol rozhodně si nemyslím že je krav*!,jenom zavidite,protože arianka je krásná a vy jste ošklivý!rozhodně nesouhlasím to ó ty bombě Ariana udělala co mohla!,nejlepší pisne,který miluju!sice to side,break free, problem,focus,into you,love me harder,one last time,dangerous woman, asi půlku svého života jsem prožila u Victoria's nebo sam a cat ari best Singer Forever!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit