Přejít na výpis diskuzí

AnnaSophia Robb

OSOBNOST 19.3.2007 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový fan web!

    Založil jsem první českou fan stránku o této herečce za pravidelné návštěvníky budu jedině vděčný. --- www.annasophiarobb.estranky.cz *5*
  • posli mi

    F.Manak@centrum.cz] Posles mi ty 3 e-meili na muj e-meil dopasak@seznam.cz


    dik budu vděčný *3* *15*
  • Hledám

    Nemáte někdo na ní(jako na ANNASOPHIA ROBB) icq nebo skype nebo qip *3* *14* Prosím zašlete mi dyžtak my to poslete na e-meil(dopasak@seznam.cz)dik

    SEM ZAMILOVANY AŽ PO UŠÍ *8* *14* *14* *5*
  • Super!

    je fakt super je hezká!!!alíbilo se mi jak vypadala ve filmu most do země terabithia *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4*
  • Love you

    Jo fakt je super herečka a kdybych jí znal tak se jí hned zeptal na tohle *4*
    =CHCEŠ SEMNOU CHODIT= *14* ,ale nic ste neslišely a neviděly.
    *5*
    • stach

      Re: Love you

      ČAU , SOUHLASIM S TEBOU, JÁ BYCH TO TAKY UDĚLAL..... *14* *14* *14*
  • ...

    Ahoj já jsem tu nová a moc se mi tu líbí. *3* *4* A ve filmu Most do země Terabithia mi jí bylo moc líto že umřela. *9*
    • jj

      to byl super filmík!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • Oblíbená

    Je to moje oblíbená herečka!
  • Osudy ve filmch

    Ve filmu Karlík a továrna na čokoládu byla srandovní *3*
    A v Mostu do země Terabithia skončila smutně *9*
    • Re: Osudy ve filmch

      Měl umřít radši ten kluk ji byla škoda *4*
      • Re: Re: Osudy ve filmch

        No je to pravda ze sem u toho filmu i brečela jak umřela je ji fakt skoda a hodne sem o nich cetla a ona je upe v poho hodna neni namachrovana dokonce skolupracuje s nakou nadaci pro deti z afriky atd...a on je furt nekde na ankych akci predvadi se tam ma porad novy značkovy obečení a je blbej
        • Re: Re: Re: Osudy ve filmch

          kdo je blbej!!
          • Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

            No realita je asi taková .. Všichni máme stejnou šanci.. Narovinu neni asi moc vysoká.. Pochybuju že má nějaký icq .. A když jo podle mě se nedostane do rukou lidem jako jsme my .. Takže řekl bych to takhle .. Učte se AJ děcka a až z vás budou bylangvici a dostanete se do U.S.A mate celkem vysokou sanci na to ze s ni treba pokecate .. Ale musite mit stesti tak GL .
    • Re: Osudy ve filmch

      mas naprostou pravdu
      • Re: Re: Osudy ve filmch

        3koda že v terabithii zemřela *9* bez ní už ten film nebyl nějak ono a hezky se oblíkala *1*
        • Re: Re: Re: Osudy ve filmch

          já si myslím že kdyby neumřela neměla by její role smysl a hloubku.... *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

            umrit musela,protoze to tak uz bylo v kmozce.
        • Re: Re: Re: Osudy ve filmch

          Máte naprostou pravdu jak umřela tak to nebylo nic moc. Smutny máte na ni někdo e-mail?
          • Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

            ten email bych taky chtěl kdybyste ho věděli tak ho pls řekněte díky moc
            • Re: Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

              Hele děcka nevite jestli má ICQ já zahajil pátraní a nic ale mam jeji tři e-maily napsal jsem ji ale nema čas odpovědět ja ji chápu. Najeťe si na GOOGLE.com a dejte vyhledat Annasophia Robb a jsou tam jeji stránky atd. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit