Přejít na výpis diskuzí

AnnaSophia Robb

OSOBNOST 19.3.2007 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vgfjh

    Čau lidi jen tak čtu co tady povídáte o tom hackerovi tak když jsem kdysi psal že ho má atd. a nechal tady email tak jsem mu napsal o tom icq a on mi napsal taky svoje icq no tak si spolu už docela dlouho píšem a on mi to icq v pohodě dal takže si nevymýšlí a není tak hroznej jak o něm píšete jen ho prostě musíte poznat ale nadruhou stranu vás chápu taky bych asi nevěřil jako vy
    • kaja01

      Re: vgfjh

      Hele co kdyz ses ten hacker jak máme věřit zase tobě když nikdo nevi kdo ses.. *13* *13*
    • Re: vgfjh

      no hackej je neregistrovaný uživatel, stejně jako ty...takže to může být stejná osoba *7* *5* *1*
    • Re: vgfjh

      jestli ti ho dal tak ho sem dej a mi se mu vsichni omluvime *3*
  • New film

    Čau zdravím všechny fanoušky této velmi hezké herečky!!!!!!! jak asi většina z Vás ví do kin by měl 23.4 dorazit Anny další film Útěk na Horu čarodějnic ale dnes Vám chci oznámit že se připravuje další film s Annou v hlavní roli s názvem Dear Eleanor zatím o tomto filmu nejsou žádné podrobné informace ale jak budou napíšu
    • Re: New film

      navíš nic víc o tom novém filmu dear eleanor *7*
      • Re: Re: New film

        Po boku Anny se objeví Abigail Breslin
        příběh se točí kolem dvou čtrnáctiletých děvčat Ellie a Max které chtějí cestovat přes Ameriku v roce 1962 a najít Eleonora Roosevelt a Ellie matku
        datum uveřejnění
        1 listopad
        ale vše se ještě může změnit takže tyto informace neberte za stoprocentní
        • kaja01

          Re: Re: Re: New film

          Ten útěk na horu čarodejnic už jsem viděl dost dobrý podle mě-viděl jsem ho na netu sice anglicky ale viděl!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: New film

            No já se už na něj taky těšim až bude v kinech kdyžtak jsem hoď odkaz na stránku kde si to viděl
            • kaja01

              Re: Re: Re: Re: Re: New film

              http://www.vid-stream.com/

              nikom u tuhle stranku nedavejte.Je to sice v angličtině ale to nevadí!!!! *3*
  • Osudy ve filmch

    Ve filmu Karlík a továrna na čokoládu byla srandovní *3*
    A v Mostu do země Terabithia skončila smutně *9*
    • Re: Osudy ve filmch

      Měl umřít radši ten kluk ji byla škoda *4*
      • Re: Re: Osudy ve filmch

        No je to pravda ze sem u toho filmu i brečela jak umřela je ji fakt skoda a hodne sem o nich cetla a ona je upe v poho hodna neni namachrovana dokonce skolupracuje s nakou nadaci pro deti z afriky atd...a on je furt nekde na ankych akci predvadi se tam ma porad novy značkovy obečení a je blbej
        • Re: Re: Re: Osudy ve filmch

          kdo je blbej!!
          • Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

            No realita je asi taková .. Všichni máme stejnou šanci.. Narovinu neni asi moc vysoká.. Pochybuju že má nějaký icq .. A když jo podle mě se nedostane do rukou lidem jako jsme my .. Takže řekl bych to takhle .. Učte se AJ děcka a až z vás budou bylangvici a dostanete se do U.S.A mate celkem vysokou sanci na to ze s ni treba pokecate .. Ale musite mit stesti tak GL .
    • Re: Osudy ve filmch

      mas naprostou pravdu
      • Re: Re: Osudy ve filmch

        3koda že v terabithii zemřela *9* bez ní už ten film nebyl nějak ono a hezky se oblíkala *1*
        • Re: Re: Re: Osudy ve filmch

          já si myslím že kdyby neumřela neměla by její role smysl a hloubku.... *7* *7* *7*
          • Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

            umrit musela,protoze to tak uz bylo v kmozce.
        • Re: Re: Re: Osudy ve filmch

          Máte naprostou pravdu jak umřela tak to nebylo nic moc. Smutny máte na ni někdo e-mail?
          • Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

            ten email bych taky chtěl kdybyste ho věděli tak ho pls řekněte díky moc
            • Re: Re: Re: Re: Re: Osudy ve filmch

              Hele děcka nevite jestli má ICQ já zahajil pátraní a nic ale mam jeji tři e-maily napsal jsem ji ale nema čas odpovědět ja ji chápu. Najeťe si na GOOGLE.com a dejte vyhledat Annasophia Robb a jsou tam jeji stránky atd. *4*
  • AnnaSophia Robb a její fotky

    Našel jsem stránku kde je asi 10445 fotek Anny a je jich čim dál víc...http://annasophia-robb.org/g allery/displayimage.php?album=lastu p&cat=0&pos=0
    Určitě se kopukněte aspon na 100 fotek ..je tam třeba fotka a pod ní Anny P ODPIS! *14*
  • cena

    CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI DOSTALA NĚJAKOU CENU JE PROSTĚ BOŽÍÍÍ....PROSÍM NAPIŠTE JESTLI DOSTALA CENU *4*
  • deniskka

    happy birthday anna

    happy birthday annasophia robb Good luck to your birthday Seventeen
    *15* *15* *15* *15* *15*
  • FF Zlín 2009

    Tak se přiznejte, kdo na festivalu byl, kdo potkal AnnuSophii a kdo viděl Útěk na horu čarodějnic!!!
    • Re: FF Zlín 2009

      Já osobně jsem tam nebyl, ale hledal jsem všechny možné fotky a videa z této akce. Tady je vše co jsem našel.
      http://www.youtube.com/use r/mmbb29http://picasaweb.google.com /m.berg3/AnnaSophiaFilmFestivalZlin 2009

      Podle fotek to vypadá, že s ní Nova dělala rozhovor. Neví někdo kde by se toto video dalo sehnat? A ještě video ze Dne s ČT?
      Kdyby kdokoliv by měl nějaké jiné fotky nebo videa, určitě nebudu sám, kdo by se rád podíval.
    • trifi

      Re: FF Zlín 2009

      Útěk jsem sice zatím neviděla, ale půlhodinový pokec s AnnouSophií stál fakt zato *14* Ani mi pak nevadilo to nocování na otrokovickém nádraží *1*

      A ten krásný vzkaz na krásné fotce... *14* *1* *5*
      • a o čem si s ní mluvila ? co ti pověděla ? : ) povídej přeháněj sme zvědaví :)
      • Re: Re: FF Zlín 2009

        ty si jako mluvila s nou a kde????
      • Re: Re: FF Zlín 2009

        ty si jí viděla?
  • časopisy

    ze zvědavosti se podívám do nových čísel časopisů Bravo, Popcorn, Dívka, atd.,až vyjdou. A jestli tam nebude nic o téhle herečce, nebo jenom miniodstaveček, tak to už nebude tragikomický, ale rovnou tragický.Doklad, že v téhle zemi jsou média na ůrovni žumpy, jak na to upozorňují některé osobnosti.Protože ignorovat holku, která mezi nejmladšími herci patří do elity, je prostě nepochopitelný.Při svým postavení se klidem mohla naší zemi vyhnout.
  • ...

    Podle mně si tato pěkná a talentovaná herečka zaslouží svůj vlastní fanweb s koncem adresi .cz .A ne? Lidi znaj jen ty herce,co maj přes celej obal jméno...Tuhle herečku znají lidé jen od vidění...A to si podle mně nezslouží...
  • Vízva

    Lidi. Vimněním kontakt na AnnuSophii Robb za ICQ Vannesy z Muzikálu. Funkční a POUŽÍVANÉ
    • Re: Vízva

      hej to icq nemam,ale hrozně bych chtěl icq na Anna Sophia Rob ja se totiž doní zabouch *14* hej pls pošli mi ho *9*
    • martan014

      Re: Vízva

      to kecas kde by si ho sebral sis ho vymyslel a budes se za ni vidavat
      • Re: Re: Vízva

        fakt???
        já na rozdíl od někoho nespamuju fóra sračkama... A já to nedělám pro sebe ale pro zatím neoficiální právě se formujcí českej Fanklub AnnySophie Robb v ČR.
        • Re: Re: Re: Vízva

          A tak sy mislím,že to je dostatečná protiváha
          • Re: Re: Re: Re: Vízva

            A je pravý.za to ručim já i kolegové z fanklubu
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vízva

              menim naroz ty ho nemuzes mit to je sance 1/60 000 tak nam tady nic nevikladej dokaz to dokaz stejne to je zas nejaka holka bo kluk co se za ni vydava
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vízva

              budu ti verit pouze pod podminkou kdyz to icq bude pravi funkcni jestli ne tak se .... ale jestli jo tak se ti omluvime a jaky sou stranky toho fanklubu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit