Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anna a spol.

    pokud jde o Návrat idiota byl to super výkon zvlášť když hraje s Pavlem Liškou, Tatianou Vilhemovou a Jirkou Macháčkem...pak to prostě nemá chybu...jen tak dál..... *3*
  • Aňa + Letiště

    Aňa je moje oblíbená herečka!!! Na letiště jsem koukala jenom kvůli ní!!!!
    Škoda že Lenka Couralová zemřela!!! Hrozně sem brečela!! *9* Jo a film návrat idiota byl taky super!!!
  • skvelá herečka

    Aňa je skvela herečka. Fascinujúci človek s ubolenou dušičkou. Ti idioti s bulvaru by si svoje agresivne sklony mohli vybijat inde ako na citlivych ludoch. Odporucila by som im psychoterapiu:)))
  • Kontakt

    Ana, ak sa Tvoja mama vola Denisa a chodila do gymnazia v Bratislave, posli jej moju e-mailovu adresu, aby sme sa skontaktovali. Pozerala som sa na prispevok o Vas troch sestrach v Reflexi na Prime a nakolko ste boli ohlasene ako talentovane spevacky, herecky a jedna s talentom pre vytvarne umenie, hned ma napadla spojitost s Denisou, ktora sa odstahovala do Prahy a ja do Noveho Sadu a odvtedy sme sa nevideli. Dakujem
    Eva
  • obdiv

    Ahoj Anno,moc Vás obdivuji,jste prostě můj typ dívky a mám rád zrzavé dívky,zvláště pihaté,tomyslím Vy nejste,přesto jste perfektní herečka jsem také ve znamení berana 16.4.1953 v tomto datu se narodil chaplin sice v jiném roce,proto snad nejsem herec,ale blbec.Moc Vám fandím. *4*
  • *1* éterická kráska *1*
  • možná jako herečka je dobrá,ale jako ženská nemá co nabídnout
    • Re:

      Asi jsi GAY, tak se pak nediv *7*
      že ti nemá co nabýdnout *1*
    • Re:

      Tak to asi máš rád tlustý a upocený mandy. Myslím že jě stejně krásná, jako moje kočička Kačenka!!!
  • Doplnění informací...

    Hvězda takových kvalit uznávaných po takřka celém světě (což potvrzuje zájem o její osobu v několika zahraničních filmech a několik filmových ocenění: Želary(2003) nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli, Návrat idiota(1999) nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli. A to je "jen" Český Lev) by si snad zasloužila podstatně širší informace o své osobě... Rád bych doplnil alespoň datum narození 17. dubna 1976 v Praze. Filmografie je sice hodně zkratkovitá, ale k její doplnění by pouhé téma v diskusi nestačilo...
    • Re: Doplnění informací...

      *5*
      • Re: Re: Doplnění informací...

        jeste doplnim jednu informaci....jses trapnej, moc to zeres *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit