Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aňa + Letiště

    Aňa je moje oblíbená herečka!!! Na letiště jsem koukala jenom kvůli ní!!!!
    Škoda že Lenka Couralová zemřela!!! Hrozně sem brečela!! *9* Jo a film návrat idiota byl taky super!!!
  • obdiv

    Ahoj Anno,moc Vás obdivuji,jste prostě můj typ dívky a mám rád zrzavé dívky,zvláště pihaté,tomyslím Vy nejste,přesto jste perfektní herečka jsem také ve znamení berana 16.4.1953 v tomto datu se narodil chaplin sice v jiném roce,proto snad nejsem herec,ale blbec.Moc Vám fandím. *4*
  • je super

    Dnes jsem zhlédl film ,, reguiem pro panenku a Anna to zahrála super je skvělá.
  • cukrárna

    Ahoj, nevíte někdo adresu Aniny cukrárny Snídejte šampaňské? Vím jen, že je v Praze - Malvazinkách. Díky *4*
    • Re: cukrárna

      Cukrárna je v modřanech praha 4!
    • Re: cukrárna

      Ahoj, cukráreň je v Xaveriovej ulici.
  • Nej .. =*

    AŇA JE NEJELPŠÍ ČESKÁ HEREČKA !!!!! =***
    Její filmy sou super, hlavně film Želary <3 *14*
    • Re: Nej .. =*

      Ve filmu Želary je Aňa úžasná.
  • Kontakt

    Ana, ak sa Tvoja mama vola Denisa a chodila do gymnazia v Bratislave, posli jej moju e-mailovu adresu, aby sme sa skontaktovali. Pozerala som sa na prispevok o Vas troch sestrach v Reflexi na Prime a nakolko ste boli ohlasene ako talentovane spevacky, herecky a jedna s talentom pre vytvarne umenie, hned ma napadla spojitost s Denisou, ktora sa odstahovala do Prahy a ja do Noveho Sadu a odvtedy sme sa nevideli. Dakujem
    Eva
  • JEDNA CUBKA

    Geislerojc
  • uklidněte se prosím

    Aňa je nejlepší herečka nejen v ČR, ale pro nefšímavé i v holywoodoo nemá konkurenci.gdyž máte nějaké blbé připomínky na její osobu = jste chuji.
  • ajusinkal

    Supr herečka

    Je hezká, ale nejhezčí image má v Sourkomých pastech.Jinak je to výborná herečka.
    • Re: Supr herečka

      Uznávám,že je jednou nejlepší českou herečkou,ale mě se nejvíce líbila ve filmu:JÍZDA
  • Narozeniny

    Milá Aničko
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit