Přejít na výpis diskuzí

Amy Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Amy Lee je fakt dobrá a zpívat rozhodne umí♥️👍

  • Amy je pravá Queen of Rock🔥❤️

  • Amy je ze skupinou evanescence prostě skvělá. Amy má ten nejhezčí ženský hlas na světě, další skupiny který mám ráda I když nemaj nic společného jsou tyhle 1.místo: motionless in white 2.místo: slipknot 3.místo: evanescence 4.místo: new year's day
  • Vše nejlepší amy hodně štěstí, zdraví a hodně slávy prostě jsi jednička.
  • Amy lee je moc dobrá zpěvačka když se kouknu na live super ani jí ve videoklipech nemusí moc upravovat. Z amy lee by si měli vzíz příklad katy perry, lady gaga, britney spears a další takový nicky který neumí zpívat. Amy jsi puper jedíný co mě mrzí je že zkupinou evanescence nemaj víc alb.
  • Hlas má užasnej a nej písničky jsou going under, bring me to life, my immortal.
  • Amy je božská zpěvačka ale u mě skončila na druhém místě na prvním je avril lavigne, avril má lepší písničky ale amy má ten nejlepší nejkrásnější nejůžasnější hlas na světě jo a dřív jsem moc rock nenáviděla ale když jsem poznala amy tak rock mám ráda ale jenom od amy :-).
  • Luky1987
    Amy Lee opravdu umí zpívat krásne i ze skupinou Evanescence super
  • Amy má božský hlas. Taky bych takový chtěla mít. DDDDDDDDDD:
  • moja obľúbená speváčka *14* *14* *14*
  • Miluju ji. Má božský hlas a celá je prostě skvělá.
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší Amy!! :* Jsi jednička
  • jared
    Happy B-Day dear Amy *14* *2* *15* *3*
  • Emy si skvěla tve pisničky maji šmrnc jsou procitěne maji duši strašně rada je posloucham si skvěla chtělo by to dalši a dalši nove :-) :-)
  • úúúžasná speváčka, skupina milujem ich!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tahla zpevacka ma moc krasnej hlas, souhlas naprosty *1* *1* *1*
  • AMY LEE je skvela zpiva z hloubi duse a jeji texty maji silu. *3* Je to ma krevni skupina.
  • Naaaj speváčka nikto nedokáže takto vytiahnúť výšky ako ona! *3* Je to sperváčka z veľkým S!!!
  • přesně tak !!!!je to jeji kapela muže si sni delat chce ,docetla jsem se ze se tam necitily ze je to porad tahlo jinam!!ani se ji nedivim *3* *14* *3*
  • přesně tak *3* ale ja si myslim že nikdo nemuže srovnavat amy s jinyma zpevackama ,to co dokazala ona,je dukaz toho že není žadna avril nema!!! *3* at si každej myslí co chce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit