Přejít na výpis diskuzí

Alois Švehlík

OSOBNOST 29.5.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrál ve filmu Na střeše.

  • hrál ve filmu Na střeše.

  • hrál ve filmu Na střeše.

  • Je víborná herec a supr pán.hraje skvele v cestách domů.gényus
  • Je charismatický, sice už trochu starší pán, ale hraje aktivně pořád a to se mně strašně líbí a samozřejmě ho dost obdivuji, fajn pohádkový i seriálový herec
  • Skvělý, charismatický herec
  • silvie.rabasova
    Pan Švehlík je prostě jednička mezi herci,prostě PAN herec! *14*
  • KRÁSNÝ DEN PRO PANA ŠVEHLÍKA !Nikdy jsem touto cestou nepsala ale nemůžu si pomoci je to pro mě super herec a jeho hlas je nádherný.Přeji hodně zdraví a děkuji. Dana HOTOVÁ.
  • Dobrý den pane Švehlík, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný umělecký zážitek, bylo příjemné se pobavit u komedie Ředitelské lóže, kterou jste hráli v Ostravě v Divadle loutek. Moc děkuji a přeji Vám jěště mnoho krásných rolí. S úctou Jana Hluchá, Opava

    . *4*
  • Pane Švehlíku, Vaše role v seriálu "Cesty domů", to je naprostý koncert. Přeji hodně úspěchů.
  • Včéra měl narozky. Jednou při setkání tohoto herce při slavnostní premiéře Aloise Nébla na hl.n v Praze se nechtěl se mnou vyfotografovat, a podruhé u Národního divadla ano. Asi u něho záleží na náledě a okolnostech. Nicméně mu přeji k narozkám moc zdraví. Zdraví Kamil Točík
  • Vážený pane Švehlíku, jste velmi dobrý herec, všechna Vaše obsazení v divadle, filmech a seriálech jsou skvělá. Současné ,,Cesty domů" nemají chybu. Jako Mudr.Bernát jste nepřekonatelný. Přeji Vám moc a moc dalších úspěchů. *14*
  • Pane Švehlík . Děkuji Vám za roli docenta Bernáta, v seriálu Cesty domů . Serial sleduji pro Vaše hlášky, a jak velíte rodině, také se nám líbí hecování s doktorem Kosikem .
  • Zdravím Vás a chci Vám vyjádřit naše sympatie, hlavně díky seriálu "Cesty domů". Tam jste dostal příležitost vyjádřit svůj herecký talent a ukázal všsm, jak má vypadat hlava rodiny.
    Co se týče Vaší dopravní nehody, jsme spolu na jedné lodi, protože v loňském roce jsem oslavovala narozeniny se svým manželem a synem. druhý den ráno při cestě do práce jsem způsobila dopravní nehodu s 1,21 promile alkoholu v krvi a byl mi odebrán řidičský průkaz na dobu jednoho roku.Zaplatila už jsem spoustu peněz, z ostudy mám kabát, všem jsem musela slíbit, že se polepším a chodím pěšky nebo mě musí někdo vozit. Pracuji jako učitelka ve školce a učím angličtinu. Snažím se všem, kteří z toho mají zábavu, ukázat,že mi to nevadí a myslím si, že by si měl raději každý "zamést před svým prahem" a potom odsuzovat ostatnÍ.
    Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, bezvadné role a hodně ujetých kilometrů bez nehody.

    Vladimíra z Hořovic
  • Kdy se vlastně Alois Švehlík narodil? Na tomto panelu je vyznačeno datum 30. 6. 1939 (tedy června), kdežto na webech ČSFD.cz a Wikipedie je datum 30. července 2011. Tedy o měsíc později než zde. *9*
  • Poděkování panu Švehlíkovi

    za skvělý zážitek ! Včera jsem měla možnost shlédnout představení Ředitelská lóže v Městském divadle v Mostě.
    Role jakoby psaná přímo pro vás. Byl jste úžasný. Před několika lety jsem byla velice příjemně překvapená vaším vystoupením v Divadle rozmanitostí v Mostě ve hře Rozmarné léto, které jsem si nedovedla bez pana Hrušínského ani představit. Přeji vám pevné zdraví, ať se můžeme my, jako diváci, ještě dlouho obdivovat vašemu herecké umění.
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • přání

    Vážený pane Švehlík
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit