Přejít na výpis diskuzí

Alice Cooper

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Alice Cooper

    A jakej to byl díl?
  • Re: Re: Alice Cooper

    Snažila jsem se ale nejde mi to *9*
  • vosje

    Re: Alice Cooper

    No tak to tam přidej, co ti v tom brání? *5*
  • Alice Cooper

    Chybý tu můj přítel Monk kde hrál sám sebe
  • pavla3

    Alice Cooper bude hrát v hororu

    Přináším dobrou zprávu.Alice Cooper bude hrát roli barmana v komediálním hororu Suck,který bude mít premiéru na podzim roku 2009. Film bude faustovskou historií mladé rockové skupiny The Winners, která je připravena udělat všechno pro to, aby byla slavná a nesmrtelná.Mimo Alice si ve filmu zahraje i jeho dcera Calico Cooper v roli tanečnice nebo třeba hudební producent Iggy Pop. *1*
  • Re: supr koncert

    no lituju toho ze sem tam nesla do pr....
    to si budu do smrti vycitat *8*
  • vosje

    Re: supr koncert

    Byl to skvělej koncert, byla jsem z něho úplně hotová. :-) A že jsem měla štěstí a chytila místo v první brázdě uprostřed, tak jsem si to fakt užila na plný pecky. Ani ve zpěvu jsem se neulejvala, takže jsem druhý den skoro nemluvila, ale byla jsem šťatsná jako blecha. :-)
  • Re: supr koncert

    Jojo, a jakej má smysl pro humor, co? A to divadlo, že? No paráda. Mně se na tom líbí, že bojuje proti drogám, násilí, zbrojení, a spoustě dalších nešvarů - a to takovým netradičním způsobem - prostě ukáže lidem jak je to ošklivé a jak dopadnou když budou špatné věci dělat *4*
  • Re: zprávička

    Jo, vím *4*
  • Re: Alice

    No, myslím že s koncertem se to probudilo, cóóó??? *1* *3* *3*
  • Re: ...

    Tak to je mazec, nojo, bohorovný Amíci... Ale jinak, mně se na nich hrozně líbí že jezděj spolu. A ted už i s dcérenkou... No to nemá chybu. Že to není takovej vobšoust jak to spousta muzikantů umí... To bych jim prominula i ty tepláky v hotelu s ***** *15*
  • Re: Best Rondo

    Tak to jsi měl být posledně v Ostravě, to bys nevyšel z údivu *8*
  • supr koncert

    Alice je prostě boží.Koncert v Brně byl úžasný.Byl to ten nej koncert na světě. *1*
  • andi666

    Brno

    V tom Rondu to byl neskutečný maras *14* *14* *14*
  • Best Rondo

    Fakt to byla parada,nejlepší koncert jakej sem kdy viděl. *3* *5*
  • ...

    Dneska sme ho obsluhovala v holiday inn xD mají s manželkou stejný vlasy xD a přišli na snídanu v telákách a rozthaných kalhotách v 5ti hvězdičkovým hotelu xD
  • Alice v Brně

    Jo to bude hukot.Konečně *5*
  • vosje

    Alice přijede do Brna!

    Vážení přátelé, pokud to ještě nevíte, tak Alice bude mít koncert 2. prosince 2008 v Brně v hale Rondo. Konečně jsme se dočkali! *5* *15* *3* *3*
  • Alice

    No, tak vidím, že tu už pol roka nikto neškrtol, asi nie je o čom (?).
    Kde ste?
    *13* *14* *7*
  • Re: JSEM V ŠOKU

    ano byl 97 v Praze a 2000 v Ostravě na obou koncertech jsem byla super akce z Ostravy mám i fotky,protože jsem byla hned v první řadě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit