Přejít na výpis diskuzí

Alex Pettyfer

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najkrajší ! :) Milujem jeho fotky :) Dokonalý je ;)
  • B*O*Ž*Í

    Hej tak toto je borec, co *1* *14* ?! Ta fotka, kde leží v plavkách s mobilem je boží *15* *14* *5* . Jak já ho zbožňuju
    • Re: B*O*Ž*Í

      Alex je prostě model jak má být
  • monicka12

    the best :o*

    *14* Alex tu málo známy ale fajn boží, sexy. Je pěkný mocinky moc!! *4* *14* *3* *14*
  • ...

    jejda on je taaaaaaak nádherný! nemůžu si pomoct, ale taky by mě zajímlo, proč tam není napsané, že hrál v puberťačce... jinak je uplně k sežrání!!! :-*
  • hmm....

    FAK pěknej kunďák sníst ho hmmm mucinky muck:-** *5* *5* *5*
  • ách jo

    Zatraceně sexy chlap !
  • Je to gay

    Nastopro - na tom jednom obrázku se líbe s klukem.......pak se tam s tím samým objímá.. je to gay
    • Re: Je to gay

      hihi, jo no!! :-D
    • Re: Je to gay

      Pokud myslíš ten obrázek, kde je Alex s palestinou, tak tam ho ten kluk nelíbá, jen se otáčí aby nebyl vyfocený.Nemyslíš si, že kdyby byl gay, tak by si na tom britské bulváry už smlsly ? Zatím o tom nevyšel ani řádek a to je to hodně známá osobnost.
    • Re: Je to gay

      blbost.Kámoš mojí anglické kámošky ho prý viděl s nějakým klukem, ale to je jeho brácha.Alex chodí s Emmou.
      • Re: Re: Je to gay

        Je.. já ty obrázky taky viděla
    • Re: Je to gay

      Já nikde žádnou líbačku a romantické objímání nevidím, tak se uklidni a nezáviď.Třeba ti ještě naroste..
  • Stmívání

    lidi,četli jste knihu Stmívání od Stephenie Meyerové?teďka se bude točit film a Alex by se do hlavní role hodil,akorát by si musel přebarvit vlasy:-(tuhle knihu doporučuju,je upa super! *14* *14* *14* *1* *1* *1*
    • Re: Stmívání

      Díky za tip, už jsem o tom něco slyšela, o upírech. Ách kdyby hrál Alex upíra, byl by to ten nejsladší upír v historii.Docela by mně zajímalo, jak by vypadal s černýma vlasama *7* Ale určitě skvěle !
  • :* him

    je nádhernýýýýýýýýýýýýý
  • ????

    Fůj!!!!!!!!!Chce se mi blejt!! *9* *9*
    • Typický názor ošklivého kluka

      Copak ? Zrcadlo ti dnes ukázalo něco ošklivého s čímsi, co vypadá jako obličej ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit