Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu jinak, než souhlasit. Jako herec je opravdu výbornej a určitě ho nečeká rychlej pád. Tenhle člověk prostě nemůže natočit propadák. S někym, jako je on v hlavní roli není možné propadák natočit. A jako chlap? Nechala jsem se ulovit na ty jeho nádhernýný smutný oči. Škoda, že mu neni o patnáct let míň a nebydlí v Praze...
  • Adrien

    Adrien je výborný herec. Jak už tu bylo řečeno ve filmu Pianista podal excelentní výkon a pořád jsem si během filmu lámala hlavu, odkud ho znám. Ze svěrací kazajky..Včera jsem viděla Bratři Bloomovi a jeho výkon byl opět velice dobrý. Moc se mi film líbil, také doporučuji.
  • Hehe:-)

    Podle nosa poznas kosa.
  • Zařadil se na čestné místo mezi mými oblíbenými herci, které jsem poctila blahosklonným obdivem. Opravdu výjimečný herec mezi tou nepřebernou hromadou nanicovatých hvězdiček typu Joshe Hartnetta.
  • Ad

    Adrien je doopravdy skvělý herec a vím, že to u už bylo řečeno asi tak tisíckrát, ale má doopravdy úžasná charisma*14* a být nějakej tuctovej krasavec ani náhodou nepotřebuje, zkončil by někde v přeslazených filmech s věčně stejným dějem *9*
  • Nové stránky

    Ahojky, jen takové info, založila jsem Adrienovy stránky na http://brody.euweb.cz *3*
  • ...

    je výbornej
  • Nemám rád třetí pohlaví!
  • Videla som teraz najnovsi film zvieracia kazajka a bol tamužasny.Jeho herecký výkon je perfektný a aj vam doporucujem zvieraciu kazajku vidiet-nadherný film
  • Adrien je nejnej a nej

    Lidi Adrien je bezkonkurenčně ten nejlepší herec na světě. Je krásnej a každý film ve kterém hrál je prostě úžasný. *14* Například kvůli roli Pianista zhubnul a prodal svoje auto a dům aby se dostal do sstejného stavu jako Wladislav Szpielman - to je prostě úžasný!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit