Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ho žeru... *14*
  • Adrien je bezva herec. Umí dobře zahrát blázna jako ve filmu VESNICE, ale taky romantika jako ve filmu KIN KONG. Je hezký a doufám, že jeho hvězdičky jen tak rychle nezhasnou *14* *3*
  • Jestliže chcete vidět Adriena S postřeleným zadkem doporučuju Aféru s náhrdelníkem. Jeho role je zde spíš než špatná komická. Jinak každý film s Adrienem je bomba *14*
  • svěrací kazajka

    Včera jsem viděla Svěrací kazajku-je to bomba! *1*
  • Nedávno jsem se dívala na remake King Konga a splnil mé očekávání-pořád samé honičky,triky...v mnoha věcech mi připomínal Jurský park,který nemá zrovna v lásce.Ale oproti Jurskému parju měl King Kong obrocskou výhodu:Adriena.Vždy,když se na scéně objevil ,tak ten film konečně dostal ty správné "grády"-dodal tomu "milostnému" trojúhelníku třetí rozměr.Jen je škoda,že tam Adrien nedostal víc prostoru...hned by ten film byl mnohem zajímavější 8)
  • Adrien

    viděli jste svěrací kazajku? doporučuju všem.náááádhera.je pravda, že je to nádherný kus chlapa.koťátko.
  • Brodíček

    Adrian je fakt mega herec a taky chlap.Viděla sem King konga a tam je fakt supr hlavně ten jeho úsměv a oči.Je to můj nejnejnejnejnej herec. *1* *1*
  • zrovna před týdnem jsem viděla King Konga a Adrien mě tam fakt tak nadchl, že jsem si hned půjčila Pianistu a toje fakt bomba!!! Naprosto excelentně zahranej film. Téměř ho zahrál celej sám.1000x lepší než blbej komerční Schindleruv seznam. Fakt super. *3*
  • Adrien Brody je muj nejoblibenejsi herec a myslim,ze nejlepsi byl bezkonnurencne ve filmu PIANISTA, kde hlavni roliztvarnil naprosto famozne!!!Samozrejme je moc moc hezkej chlap a mocse mi libi!!! *3*
  • zdar. jo, musim uznat, že adrien má neuvěřitelně originální a krásnej obličej, ale s tím hraním, to jsem trochu na pochybách, páč nemůžu se stotožnit s tim, že dostal oscara za Pianistu a přitom se mi zdálo, že tam toho moc nezahrál. noc proti, ale chodit sklíčeně mezi troskami domů, by dokázal každej druhej. jo, nejsem žádnej odborník, ale kam se "hrabe" třeba na současný Joaquina Phoenixe nebo Jamieho Foxx? ! *7* no, tak já radši letim.zatim Pa
  • Znalec

    Musím říct že jako herec ale i jako muž na mě udělal dojem,nejen že u mí hrát naprosto všechno ( retardovaného muže Noaha Perciho ve filmu Vesnice ale i akčního a romantické muže v King Kongovi).Myslím že i když mu bude 33 tak je moc,moc ale moc dobrý muž i herec.Přeju mu hodně štěstí do života a ať taky brzo najde svou vyvolenou a má sní děti.Zaslouží si to.Těším se na jeho příští film
  • je to šupina!!!

    Adrien se mi hrozně moc líbí!! Když jsem viděla ukázky na King Konga,říkala jsem si, že to musí bejt hrozná blbost,ale když jsem zjistila že tam hraje Adr. hned jsem na to musela jít. A samozřejmě, že se mi to moc líbilo!!:) Moc mu to tam sluší a hraje opravdu skvěle! Je to můj nejoblíbenější herec!!! Je úúplně náádhernej, ten nos! A ty oči! Fakt šupina!!
  • Nemůžu jinak, než souhlasit. Jako herec je opravdu výbornej a určitě ho nečeká rychlej pád. Tenhle člověk prostě nemůže natočit propadák. S někym, jako je on v hlavní roli není možné propadák natočit. A jako chlap? Nechala jsem se ulovit na ty jeho nádhernýný smutný oči. Škoda, že mu neni o patnáct let míň a nebydlí v Praze...
  • Brody

    ja nevim co tu ještě napsat..prostě souhlasím stím že to je člověk který má své kouzlo a takových dnes už moc není...a o jeho talentu se nedá diskutovat....snad ho nikdy nepotká osud pohasinajicí hvězdičky ..já doufám že nikdy..má všechno zatím předsebou a věřím že časem zněj bude celebrita velikosti (nechutně sladkého) Breda Pitta a přesto zustane sám sebou a nikdy s něho nebude floutek...Kéžby=)...a o nádherně zelených očích,černých vlasech a užasné postavě.. no to prostě nemám co říct.....mám ho jako herce strašně ráda ....připadá mi strašně záhadnej a to je to co mě tak okouzlilo....a budu sledovat jak se to s jeho karierou vyvine ..no nevim co dál to by bylo nadlouho......zas někdy něco přidám časem=)
  • Adrien

    Adrien je neuvěřitelně talentovaný zajímavý a charismatický člověk,který by dokázal i z naprostýho propadáku udělat film na který by se dalo dívat.Proto si myslím,že to je nej. herec.(a k tomu se mi dost líbí jeho oči).
  • Hraje opravdu dobře, jen mě trochu překvapilo, že vzal roli v remaku King Konga. Na ten film bych normálně nešla, ale docela mu to tam sluší. Je k nakousnutí.
  • Adrien je fakt skvělej herec a myslim si že v každym filmu podává maximální výkony za který ho dost obdivuju.
  • Videla som teraz najnovsi film zvieracia kazajka a bol tamužasny.Jeho herecký výkon je perfektný a aj vam doporucujem zvieraciu kazajku vidiet-nadherný film
  • KJAX

    Pianista je lepší jak trojá ty ko....
  • Jooo

    Adrien je nej herec joooo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit