Přejít na výpis diskuzí

Adam Mišík

OSOBNOST 29.1.2009 
127 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší!! :)
  • Adam je nejhezčí kluk co jsem viděla !! *14* *14* *14* A LauriNa - Uplně stejně *1* TAKY SE NA TO KOUKÁM KVŮLI NĚMU *1* *14* *14*
  • ahoj si moc hezky a si super
    *3* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-)
  • bellathor1996
    je roztomilej a jeho nová písnička tvoje světy je nádherná.
    Má krásnej hlas asi se mi líbí první zrzek *14* *14* *14*
    • To mě se taky líbí jeho písnička je dokonalá jako je on *14* *14* *14* *14*
  • Adámek je nejkrásnější ;)Si super kluk ;* *14* *1*
  • já ho mám trošku ráda no je lepší adam lambert no *4* *4*
  • Adame všechno nejlepší k narozeninám a at ti to se Sárou vydrží co nejdýl *3* *4*
  • supr muzika libi se mi spivaš supr
  • ahoj! Hele každý má svůj názor , takže i když mu nadáváte a hejtujete ho tak mu jenom závidíte!! Jde to vidět a i když se vám nelíbí tak sem nelezte a nečumte jak debilové z prominutím! závist je těžká s***ě ! a vy jí splňujete!! Když už tak t piště někam jinam a nechoďte na jeho stránky! Představte si že jste takhle slavní a my vám nadáváme líbilo by se vám to..?:O Já myslím že ne! Tak mu laskavě nenadávejte a nevšímejte si ho!
    Děkuju za pochopení ! *3*
    • mas uplnou pravdu:-)souhlasim
    • přesně máš pravdu jenom závidí tomu se říká těžká závist co s tím naděláme vždycky se najde nějakej hater ale taky prosím ať si ho nevšímaj jeto taky jen člověk tak se trochu probuďte a přesně jím by se to taky nelíbilo kdyby byli slavní a my by jsme jím nadávali a všelijak zesměšňovali taky by se jím to nelíbilo tak ať mu nepíšou a bude to v klidu doufám že to pochopíte dělejte jakože neexistuje když ho nemáte rádi ale nenadávejte mu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit