Přejít na výpis diskuzí

Kouzelníci z Waverly

FILM 6.8.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajusinkal

    ..

    já nevím já viděla plno dílů:DAle taky se mi stane že zrovna opakují starý díly mno:Da ten smích s emi zdál nějakej posunutej..to tam stojí dívají se na sebe a lidi se tlemí:D divný:D
  • kacenka1jb

    PORAd VYDAm 4 diLY :D

    ej LiDDII xD...Ja NeIm jK OT DelAM ALe JA VzDYckY KDyZ SE NA to DIVAm Tk DAVAj fURt TY StEJNy DILY xD...JkO KOLiK STE VYDelI uz DilU??Ja SEm VyDElA Asi tk 10x ty PRVNi 4 :D...Tk JAkO DAvAj JIch tam vIC Bo fUrT oPakujOu enOm tyHLE??:D *15* *15* *15* *15*
    • Re: PORAd VYDAm 4 diLY :D

      taky taky:-D *1* *1* *1*
      • high-school-hilary

        Re: Re: PORAd VYDAm 4 diLY :D

        Na Jetixu už konečně dávali celou první řadu která má 21 dílů:-)Naštěstí jsem je viděla všechny ale je fakt že některý jsem viděla i čtyřikrát a víckrát...
  • pavlusqa

    Smích

    Tenhle seriál je fakt supr ale celkem me jetix naštval jak pohnojil tu kulisu smíchu v pozadí nwm ak ale podarilo se jim to posunout tak aby se to smalo když nemá.Koukala jsem na WOWP v originále a tam ta kulisa smíchu byla OK *4*
  • Báseň 2.sloka

    A před chalupou s koně hop,a na chalupu klop,klop,klop.Hola hej otevřte my dveře zbloudil jsem při lovení zvěře dejte vody pít! *1* *1* *1* *1* *5* *5* *4* *4* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *15*
  • annyttt

    ?

    cožee? *1* *1* *1*
  • Příkaz

    *14* *14* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *5* *5* *4* *4* *1* *1* .Prosím odpovězte my co nejdřív to půjde. *1* *1* *1* *1* *14* *14* *4* *4* *5* *5* *4* *4* *15* *15* *5* *5*
  • povvve

    voni natočijou jen 2 díly a furt to vopakujou
    • pavlusqa

      Re: povvve

      ne to není pravda každej den dají novej díl a dnes davali 3. a tech dílu je hodne takže si nevymyšlej *1*
  • wizards of waverly piace

    nevite nekdo kde de skouknout na internetu ja to totiz nestiham *8* ale cesky ajinu se teprve ucim *3*
    • pavlusqa

      Re: wizards of waverly piace

      v češtine to na netu ete není ale na mym blogu najdeš aspon o čem to je:D selenagomez.blog.cz jj ale oni to stejnak porád opakuji *3*
  • 2 díl

    ten první byl dobrej ale dneska se mi to líbilo víc *15*
    • Re: 2 díl

      ten sem zrovna nezkoukla
      *9*
      • annyttt

        Re: Re: 2 díl

        to určo uvidíš hodně to opakujou x)
  • ....

    mno jako neni to spatny ae hannah montana je o mnohem lepsi a popravde wizard of wawerly place je i docela trapny a prvi dil tatikova holcicka byl divnej *9*
    • pavlusqa

      Re: ....

      jj to byl divnej ale ten další byl suprovej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit