Přejít na výpis diskuzí

Wanted

FILM 3.5.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wanted

    Úžasný film.Doslova mi spadla čelist,když jsem to viděla.Ze začátku jsem nemohla najít slov,ale teď můžu říct,že jsem viděla hodně akčních filmů.Ale tenhle,se zařadí mezi mé nejoblíbenější.James McAvoy(známý jako Tom Lefroy z Vášně a citu,nebo Johnny z Penelope)konečně ukázal,že není rozený jen pro ,,slaďáky´´.Ani na minutku jsem se u tohodle filmu nenudila.Kdo ho ještě neviděl,určitě si ho zařaďte mezi filmy,které vidět musíte!
  • WOOW

    no tento film bolll uuuuuplnee užasnýýýýýýýý....aj ked niektore sceny boli trosku divné ale inak celkovo bol uplne super *4* *4* .....máám velmi rada Angelinu Jolie a každý film s nou....aj ked v tomto filme v tých niektorích scénach vyzerala dosť staro.....ale inak ako idú po tom vlaku ten prvý krát tak tam je zlatáá *15* ....tento film bol proste uplne supeer *1*
  • WANTED

    Je to najlepší film aký som kedy videl... *5*
  • cervicek

    Wanted

    The Best film on the world ! *muck all*
  • simavril

    diskuze

    Ahoj kdo je na lide.cz tak se pridejte na diskuzu wanted(2008)jestli teda chcete *1*
  • Cooool

    Když se na ten film budete dívat s nadhledem a zapojíte trochu fantazie, tak vás to úplně uchvátí. Nejvíc miluju komentáře typu: "Ale dráhu kulky nemůžeš zakřivit" nebo "Žigulík nedožene pendolino" *16* Vždyť je to taky do jisté míry fantasy film a to už vypovídá o tom, co v něm máte zapojit. Film byl naprosto úžasný, především pak herecké výkony Jamese McAvoye, Morgana Freemana a Angeliny Jolie. Rozhodně doporučuju shlédnout *3*
  • nik011

    ♥♥

    hustej film!:D:)
  • Wanted

    Na tento film jsem se hodně těšila, takže jsem na něj šla do kina hned, jak ho dávali. Čekala jsem ale od toho víc, jelikož mi některé okamžiky připadaly docela divné a někdy až trapné. James svou roli ale zvládl na výbornou. Nejvíc mě pobavila cesta Pendolinem, jak je tam obrázek Klause a potom ta strž po cestě.... docela drsný... Ale jinak to byl fajn film....
  • padli.andilek

    jo jo jo

    to se jim moc povedlo na to ze to nataceli v cechach nojo byt u toho se viplaci *5*
  • film je fakt hustej.angelina je tam dost dobrá .tento film doporučuju všem co ujíždí na akčních filmech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit