Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??dotaz??

    ahj hele byl z vas nekdo v kine??potrebovala bych vedet jestli to je stitulkama nebo v cestine? *7* *9*
    • pajuska87

      Re: ??dotaz??

      Tak samozřejmě, že to bylo s titulkama.Titulky jsou stejně lepší než dabing *3*
      • Re: Re: ??dotaz??

        Jj to je pravda s titulkama je to nejlepší ale doufám že dabing neposerou umíte si představit Edwarda s nějakým debilním hlasem mě by asi mrdlo *16*
  • 4.díl twilight

    ahoj,viděla jsem ukázky na 4.díl twilight a tam je bella tehotna je to pravda ????? *9* *9*
    • vrtulka

      Re: 4.díl twilight

      videa na 4. díl, který jsou na youtube, nejsou pravý, jsou to fanmade, který vyrobili lidi, ale pravda na tom je, že Bella bude ve 4. díle opravdu těhotná *3*
      • pigi.kajinka

        Re: Re: 4.díl twilight

        jojo porodi dceru nessi prekrasne nemužu se dočkat filmu
  • m.a.r.k.y

    pls pls!!

    plosiiim poslete mi nekdo stmivani na mail- marky010@seznam.cz !!! *1* byla bych vam moooooc vdecna!!! *14* *14*
    • Re: pls pls!!

      Ahooj *4* hele STAHNI si presne todle : http://uloz.to/1296877/stmivani-twilight-cz-titulky.avi ....je to v celku dobra kvalita a titulky to taky ma OK ? *4* *3*
      • m.a.r.k.y

        Re: Re: pls pls!!

        tk diky mno.. :) !! *14*
  • Blog

    čau na mim blogu:www.buffy313.blog.cz prodávám sbírku Stmívání sou tam i německý plakáty atd. tak se koukněte máte tam i mlj kontakt........
  • isabell

    skvělý film

    Tak jsem na tom byla včera znovu a stále mě to baví, skvělý film a ještě lepší knihy! *4*
  • film

    Ahojky můžu se zeptat?..chtěla jsem vědět kolik bude dohromady dílů?..jen..a nebo jěště nějaký protože jsem se odčetla jěště o nějakým půlnočním slunci??..co na tom je?..dik
    • pajuska87

      Re: film

      Twilight sága má celkem 4 díly.Midnight sun je kniha (nedokončená) z pohledu Edwarda - je to vlastně Stmívání,ale z jeho pohledu.Co se týče dokončení,tak to je odloženo na neurčito,protože co se to dostalo neprávem na web tak spisovatelka neví zda tuto knihu dokončí.
  • Neváte někdo,ke bych si mohla filmíky stáhnout?na ulozto se mi to stahuje přes 5hodin!
    • já to mám z ulož to ale je to z kina a kvalita nic moc, stahovalo se mi to 48 minut
  • Nevíte někdo kdo zpívá písničku na stavbě Edwarda Belly
  • luida

    DVD

    Dávali to v kině?? Jestli jo, tak jsem zas něco prošvihla. Ale aspoň to mám na divku, jak v češtině tak v angličtině s titulkama, a moc se těším na pokračování(Nový Měsíc, Rozbřesk, Zatmění).
  • Ahojte lidi..
    zde můj nový blog pro filmové fandy.. Mrkněte a popř. můžete okomentovat daný filmík.. budu ráda za vaše názory: http://film.eblog.cz/ *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit