Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rada ti ti vysvětlím takže když je bouřka tak ty hromy jdou slyšet jako velké pořádné rány a protože Cullenovi jsou upíři a jsou dost silní takže když dají ránu je to uplně stejný jako ty hromy chápeš ....proto Cullenovi mužou hrát baseboll jen když je bouřka asi by bylo divní kdyby svítilo sluníčko a ted by byli slyšet takové rány bylo by to dost nápadný *3* *3* *3* *15* *15* *15* *3* ...no upíři nrchodí na slunko *7* *7* *7* *7*
  • Prosím vás, může mi někdo vysvětlit, proč Cullenovi potřebujou k hraní baseballu bouřku? Dík :)
  • čauky holky to je doba co , stmívání je super ale viděliste tepíři taky bomba filmík jůůůůůůůůůůůů
  • ☺☻♥♦♣♠•◘○
  • evkamoho
    nej nej nej film na světě!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to dobrý film to s tebou souhlasím *3* *3* *3* *1*
  • Stmívání je super
  • Tak jsem se koukla na Stmívání a teprve teď jsem si všimla, že si tam zahrála i autorka SM. Seděla v restauraci, když Bella obědvala s tátou. A to jsem ten film viděla aspoň 5x. Furt něco nového.
  • *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • jeto supééééééér fimík......................... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5*
  • tohle je opravdu fakt super film kdo si to myslí taky tak at tady napiše *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ahojte lidi..
    zde můj nový blog pro filmové fandy.. Mrkněte a popř. můžete okomentovat daný filmík.. budu ráda za vaše názory: http://film.eblog.cz/ *15*
  • Píšeme z USA :) *1*
  • ahoj johanko z čeho píšem ze zemáku.
  • Ahoj Kristýnko no stmívání je pořád super ale písemnka z přírodopisu ne
  • ahoj holky dlouha jsme se neozvali. pořád žijete stmíním.; *14* *14* *14* *2* *1* *14* *3* *14*
  • film 2díl rozbřesku ještě není... :-/ škoda , až někdy v listopadu bude jinak ukázky by prý měli být teď v únoru
  • no myslim fil :)
  • rozbřesk 2část... wow někde jsem to našla když jsem dávala vyhledavát rozbřesk k přečtení... jinak koupit knížku jedině... *4* i když v knihkupectví je to zrovna vyprodáno *7* ale přes net se to dá sehnat... http://rozbresk.tk/ heslo :praha (malím písmem) jestli teda máš namysli toto *3*
  • Tak si to přečti ještě jednou aby sis to připoměla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší