Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvělej filmeček!!

    Včera jsem na to zašla do kina a je to fakt užasnej filmeček. Ůhh a Robert Pattinson je hodně žhavej !! .. *14* Ten film mě úplně dostal a musim mít všecky knížky, abych věděla co mě čeká v druhym dílu!! Už se nemůžu dočkat druhýho dílu ááh *14* *14*
  • streetdance

    ...

    Ahojky, je tady někdo, kdo by se mnou pokecal o knížkách S. Meyerové a i o filmu Stmívání??? Jo a druhý díl se začne natáčet v březnu.... *15*
    • Re: ...

      Jj taky klidně pokecám... Jinak film byl super a už jsou koupený práva i na Zatmění... *1*
      • lucypotter

        Re: Re: ...

        já už chcu taky na film ale u nás ho dávájí až po 15.prosinci *3*
    • lucypotter

      Re: ...

      jasně ráda s tebou pokecám *4* Už se těším na Stmívání do kina *3*
  • Úžasné

    *14* Určitě jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděla. Nádherné efekty, herecké výkony, hudba, výprava, nevím co dodat, prostě super!!!
  • Trochu zklamání

    Tak jsem byla včera v kině na Twilight a mé pocity jsou následující:
    Ze začátku jsem se trochu lekla, jestli to nepřeženou s akčností, ale mé obavy byly zbytečné.
    Edward je v knížce popisován jako charismatický, pohledný mladík, ale Robert ani trochu charismatický není! Je to pouze hezoun, co v každé scéně vypadá, jako že se rozbrečí.
    Vadily mi retrospektiva (pohledy do minulosti). Nevypadaly reálně. Při scéně, kdy Carlisle proměňoval Edwarda jsem se smála přes celé kino, jelikož to vypadalo, jako scéna z nějakého gay filmu *1*
    Běh Edwarda s Bellou na zádech radši nebudu komentovat.
    Pro ty, co nečetli knížku občas může být něco nějasné, občas jsou ve filmu vynechaná místa, která něco vysvětlují.
    A teď konečně k tomu, co se mi líbilo.
    Moc se mi líbilo ztvárnění a vybrání herců Cullenovi rodiny. Obzvlášť Alice *3*. Také se mi líbilo prostředí, ve kterém bylo natáčeno, působilo magickým a přitažlivým dojmem. Ve filmu byla pěkná hudba.
    Kirsten skvěle ztvárnila Bellu, nemám jí co vytknout.
    Nejvíce se mi však líbila scéna s baseballu, tu si budu ještě hodně dlouho pamatovat *14*
    Celkově mě film trochu zklamal, čekala jsem, že bude více realistický, ale přijde mi, že film trochu ztrapňuje čtenáře knížky. Já jsem ale moc velký kritik, takže už končím *3*
    Celkově bych filmu dala 8 hvězdiček z 10.

    PS: Nevíte někdo, kdy vyjde Rozbřesk? *14*
  • terkaaa_

    Bomba

    Je to skvělej film... maximálně překonal moje očekávání... Asi na to půjdu znova ;D A jako upíra v hlavní roli si nedokážu představit někoho jinýho... Rob je skvělej upír ;D Ale je to můj názor... Jestli váháte, určitě běžte x)
  • určitě

    Myslim si že další díly natočí,když jsou i knížky.....ale řeknu vám že krásnější film sem neviděla.... *14*
  • narnians

    Další

    Hodlají natočit i ty další díly?
    • Re: Další

      Nový Měsíc určitě.... Natáčet se má začít v břetnu a na Zatmění už jsou koupený práva..=o)
    • negri.baju

      Re: Další

      ahoij.....co ty tu delas? koukam, ze mame stejnej nebo aspon podobny styl...nejdriv narnie, pak ben barnes a ten stmivani....:-D
  • negri.baju

    chci videt!

    U nás v Ústí to jete do kina nedorazilo, ale vsude kde se o tom neco pise sama chvala....ten trailer me taky dostal, takze hned du na premieru....to bude krasnej film...jaky to bylo?
  • barushinka.k

    jaaj..

    tag jako já zatim četla jenom tu knížku ale je to ta nejlepší knížka ..už se těšim až v pondělí dostanu 2.díl ...a v úterý na to jdu do kina.... *15* *15* jupíííí *14* *14* *14*
  • the best

    Hey já sem tím filmem uplně zasažená .. viděla sem ho včera .. a podle mě je to nejlepší film , dlouho mě takhle žádnej film nezaujal..Už mám souundtrack .. milion obrázků .. sem asi ve 3 funklubech .. a jdu si co nejdříw koupit knížky .. Takže jestli je do toho někdo taky takowej blázen .. a chtěl by si semnou o tom do nekonečna psát .. tak at se ozve na icq 260 435 669 .. Potřebuju vtaky člowěka co o tom ví trrochu víc aby mě dostal do uplného obrazu .. *14* *14* *14* *14*
    • Re: the best

      AHOJKY, VÍC NAJDEŠ NA www.stmivani.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit