Přejít na výpis diskuzí

Tudorovci

FILM 4.9.2008 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fgfg

    Prosím kde si můžu zdarma stáhnout 2 řadu seriálu tudorovci ? *3*
    • Re: fgfg

      trubko! odkaz na stazeni prvni i druhy rady mas hned pod sebou od uzivatele raper.. *15*
  • snake666

    TO Hannahmiley: mrkni, co jsi mi odpověděla na můj první vzkaz

    Ty se prober!Uvědom si že mluvíš s 11ti letou holkou!!Jestli si chceš vyskakovat tak to zkoušej na svoje kokotský kámoše a ještě mi něco napíšeš tak si tě pěkně podám!!!Mamlasi vytroubenej a mimochodem s mím uvažováním by tam na tu kokotinu měli dát alespon hvězdičku!To by byla potom normálka.A opovaž se mi ještě ozvat jinak ti vytvořím peklo a to mi teda věř!




    A fčil mudruj *4* Kdo komu nadáva, co?? *8* *8* *8*
    • Re: TO Hannahmiley: mrkni, co jsi mi odpověděla na můj první vzkaz

      Pro Hannahmiley: Hvězdička tam je takovej měsíc, víš?

      *9*
  • bože ať už je třetí řada ke shlédnutí

    Tudorovci mě pohltili!!! Byla to šílená doba, ale to zpracování je naprosto dokonalé! Během dne jsem shlédla posledních pět dílů II.řady a stala se naprosto závislá. Hltala jsem to jedním dechem. Nevíte někdo zda se někde dá sehnat III. řada???? Je to aspoň na dvd ke koupi? Opravdu se jim to povedlo! Díky
    • ravenxxx

      Re: bože ať už je třetí řada ke shlédnutí

      když má 3.řada premieru v americe tak si myslim ze nedá *3*
  • hannahmiley

    Snake666

    Vím že se si se mnou nikdo možná nedá mír ale někdy se fakt chovám jako kráva.Tomu klukovi jsem mír nabízela ale on říkal že ho baví se se mnou hádat.Docela troufalec když je můj táta u policie.:-I Říkala jsem mu to ale on mi nevěřil.Ale stejně si začal on.Prej že jsem každýmu úplně ukradená a že můj komentář nikoho zajímat nebude.Doufám že jo a Tudorovci se fakt povedli.Ty první díly nebyly nic moc ale potom už byly moc pěkný.A ten Snake666 kdo to vlasně může být? *7* Možná by to mohl být nějakej úchyl co je na děti.Myslím si že na to kolik mi je let toho vím o světě docela dost a víc ani vědět nepotřebuju na to mám dost času.Je mi líto co jsem o tom seriálu napsala a vím že už to není pravda.Ráda bych si s váma všema dala mír a přátelství narozdíl od něho(snake666) on byl na mně jenom hnusnej.HannahMiley
    • sooner.or.later

      Re: Snake666

      a to se z toho máme všichni posadit na prdel že máš tátu u policie?! ...nevim proč máš tendence všude rozhlašovat a mně do vzkazů psát že půjdeš na gympl a tvůj táta je u policajtů..atd *1* myslíš že to tu někoho zajímá..ale pochybuju že ve svym věku vůbec pochopíš co se ti tu každej snaží říct
  • Pro Hannahmiley

    Nechtěla jsem to tady zase rozebírat, ale prostě nedokážu mávnout rukou nad tou hloupoučkou husičkou. Chtěla bych rozebrat její argument: "Dostala jsem se na gympl a je mi jedenáct!" Co já vím, tak přijímačky se ještě nekonaly, ne? Jak si můžeš být tak jistá tím, že tě někam přijmou? A být tebou, raději bych si ujasnila, jestli mám se svým nizoučkým IQ na gymplu co pohledávat. Z vlastní zkušenosti vím, že to není nic snadného, tak bych tě a tvůj slepičí mozeček chtěla nepříjemností, jako je propadnutí nebo podobně, vyvarovat. Myslím to s tebou dobře *1*
    Gympl není pro lidi, co mají v hlavě nasráno. Milá Hannahmiley, opravdu ze sebe děláš, jakobys sežrala svět. Nikdo tu není na tvé inteligentní výlevy zvědav a pokud máš nějaký květnatý problém, řeš ho jinou cestou. Opravdu nás tvoje pohoršení nad erotikou nezajímá. Příště vyrukuješ s problémem "Proč není červené autíčko zelené".

    To je tak všechno, co bych chtěla říci, ale nepochybuju o tom, že až se zase ozve naše slečna inteligentka, bude zase námětů na přemýšlení dost a dost. Jana.
    • Re: Pro Hannahmiley

      Jinak, z tohohle taky poměrně chcípám:D

      Hannahmiley o sobě ^^
      Bydlím s rodiči a půjdu na gymnázium. Je mi 11 let a chodím do páté třídy.Mám samé jedničky.
      »(vybrala jsem pouze perličky:)
  • Tudors

    Nevíte někdo, kdy bude na Nově 2. řada Tudorovců?
    • lynette

      Re: Tudors

      Na podzim
    • Re: Tudors

      Taky jsem nikde nenašla, kdy to bude Nova vysílat. Ale můžeš si to stáhnout na cz sharu.
  • egonka-buffy

    Tudorovci

    Zdravim,
    přečetla jsem si tu pár příspěvků a docela mě to překvapilo, jak tu někteří kritizují Tudorovce..no vlastně většina :D..já musím říct,že se mi ten seriál líbil,myslím,že herci svoje role zahráli dobře..jasně,ale já tomu nerozumim :P..jen můj názor :D..to jsem snad jediná,komu se ten seriál líbí? :D *7*
    • Re: Tudorovci

      NE MĚ SE TAKY OSOBNĚ LÍBIL A ROZHODNĚ SI MYSLÍM ŽE TO ROZUMÍŠ :)
    • Re: Tudorovci

      Dívám se kvůli Hansovi Mathesonovi (arcibiskup Thomas Cranmer Z Canterbury) pravidelně, ale kdyby tam teď nehrál, bojkotovala bych tuto sérii stejně jako ty ostatní.. *5*
      • Re: Re: Tudorovci

        tak to máme stejný děvče zlatý *3* jen by tam mohl chalan hrát víc.. *9*
    • luuuca

      Re: Tudorovci

      mne se libi sice ho nesleduju pravidelne ale je moc dobrej :D mam rada takove historicke veci :D
    • Re: Tudorovci

      v pohode, me se ten serial libi taky. Hlavne hlavni predstavitel a Charles *14*
    • tyret

      Re: Tudorovci

      Koukám na něj, ale že by byl extra super, to říct nemohu. Když vidím nějaké trailery, tak se seriál jeví, že má spád, ale když vidím vlastní epizody, tak je to nuda. A navíc se mi pletou vedlejší mužské postavy, protože vypadaj stejně...
      • tyret

        Re: Re: Tudorovci

        Fajn, je to dobrej seriál. *3* Mimochodem, vyšly i knihy, které přesně kopírují děj seriálu, kdyby to někoho zajímalo...
  • nika1979

    t.-t. supr, mimi panenka 1979

    t.t.

    supr
    užas
    genialni historický******************
    aj na tv. nova cinema.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • uTudorovci X téma na fóru

    Seriál je opravdu poutavě a krásně zpracován, s historií sice moc nekamarádí, ale jako dramatický milostný příběh je úplně dokonalý.Vymazlené kostýmy a sexy Jindřich VIII. je velká změna oproti jeho skutečnému baculatému vyobrazení v dějepisných učebnicích.
    Jinak k tomu, jak se tu hádáte- moc nechápu, proč na diskuzním fóru seriálu TUDOROVCI se tu hádájí dva jeho velcí odpůrci a to ještě jedenáctiletá slečna a nějaký snake666, který si tu z ní dělá nejspíše jenom srandu..Tohle fórum je o seriálu TUDOROVCI, ne o malých slečnách, co se tu chlubí tím, že je přijali na gympl,asi sis to spletla s něčím jiným, tady to vážně zajímá jen uživatele Snake666.. *7*
    • snake666

      Re: uTudorovci X téma na fóru

      Milá Kláro, já vůbec nejsem odpůrcem Tudorovců, bohužel, ještě jsem neměl čas se na to podívat. Proto nebudu psát, že je hnusnej, když jsem ho neviděl. Pořádně si přečti, co jsem psal (níž) a pak mě "osočuj". (viz. Sam Neill)

      Ano, s té 11ti leté holčičky si dělám srandu. Jednou totiž napíše, že Tudorovci jsou kokotina a další den píše pravej opak. Je to hloupoučká malá slečna, která by se na to neměla ještě dívat!!

      Jinak pohoda *1*
  • Anna Boleynová

    Co si myslíte o Anně Boleynové?
    • Re: Anna Boleynová

      Přijde mi jako děvka z vyšší společnosti. A pěkně vychcaná.
      • o-ren

        Re: Re: Re: Re:Re: Re: Anna Boleynová

        Jo máš pravdu.Ségra zná moje heslo tak mi vlezla do lapťáku jen se mrknout. *4* Mě to je jedno. *3*
      • sooner.or.later

        Re: Re: Anna Boleynová

        přesně...uplně souhlasim *5*
      • hannahmiley

        Re: Re: Anna Boleynová

        Souhlasím.Kdyby si ji Jindřich nezamiloval tak by to byla absolutní nula.Chce mít akorát všechno a "nejraději by viděla Kateřinu Aragonskou viset".Ale jí potká osud horší než Kateřinu.A podle toho jak se Boleynová chová jí to přeju. *8* *15*
        • lota

          Re: Re: Re: Anna Boleynová

          Prosim? Jako nebyla zrovna supr..ale děvka nebyla..a hlavně jenom díky ní se Anglie odpoutala od katolický církve..stala se protestanskou zemí a zachránila si krk před blbostma, který potkaly ostatní země Evropy.. *13*
          • Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

            sorry - jaké konkrétní blbosti máš na mysli?
    • hannahmiley

      Re: Anna Boleynová

      Já si o Anně myslím to stejné jako O-ren.Ale je pravda že za to zaplatí životem a ještě ji Jindřich obviní z cizoložství.A s Kateřinou Aragonskou se nakonec rozvede ale jak k tomu dojde nevím.
      • snake666

        Re: Re: Anna Boleynová

        Hannahmiley...ty myslíš? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • hannahmiley

          Re: Re: Re: Anna Boleynová

          Jo. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • snake666

            Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

            Hannahmiley: tak o tom pochybuju *13* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

              TO sooner...: Třeba to jsou opradu sestry,jenom se trošičku jedna z nich spletla a špatně se přihlásila *5* *1* *16* *8* *9* *9* *13* *4* *7* *5* *9* *3* *4* *4* *7* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

              TO Sooner: Třeba to sou opravdu ségry *1* *1* *1* Jenom se trochu popletly, když byli přihlášený hua hua hua *9* *9* *9* *5* *5* *5*
            • sooner.or.later

              Re: Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

              hmm já si teda myslim,že si s hannahmiley jedna a tatáž osoba *9* trochu si se do toho zamotala ne?! *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

              Já jsem bezejmenný, jsem z jiné galaxie. A Ty si taky nejsi jistá, jak se jmenuješ, co? *13* *13* *13* *13* *13*


              Proč bych se měl někoho ptát? Mě je jedno jestly je tady sourozenecká dvojice....ale je to poznat *13* *9* *15* *8*
            • o-ren

              Re: Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

              HannahMiley se mnou souhlasí protože je to moje ségra.Jestli mi nevěříš tak se jí zeptej. *4* *3*
            • o-ren

              Re: Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

              Ty nevíš jak se jmenuješ když tam místo jména máš otazníky?A s O-ren souhlasím protože je to moje ségra.Jestli mi nevěříš tak se jí zeptej. *4* *4* *5* *5* *15* *15* *15*
    • o-ren

      Re: Anna Boleynová

      Myslím si že Anna Boleynová je rozmazlená a natolik krále ovládla že je schopnej nechat Kateřinu Aragonskou popravit. *9* Prostě ji nemám zrovna dvakrát ráda.
      • Re: Re: Anna Boleynová

        a opravdu nechal Jindřich popravit Kateřinu Aragonskou ?????????
        • o-ren

          Re: Re: Re: Anna Boleynová

          Ne nenechal rozvedl se s ní.
          • Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

            ty jej teda pekne dawaš !!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* odpadnem steba
    • grace.candrix

      Re: Anna Boleynová

      Anna je velmi ambiciozní žena, která nechce být pouhá králova děvka. Chce se stát královnou a taky se jí stane. Zaplatí za to však svým životem. Hodně si toho ještě vytrpí. Jindřich je podle mě zrůda která nehledí na city ostatních. Stará se jen o své vlastní štěstí. Podle mě je to jeden z nejhorších králů Anglie. Nemám ho ráda. Myslím že Anna měla ze všech jeho manželek největší charisma a nejhorší osud.
    • Re: Anna Boleynová

      jj to je kunda! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit