Přejít na výpis diskuzí

Tudorovci

FILM 4.9.2008 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Tudorovci

    v pohode, me se ten serial libi taky. Hlavne hlavni predstavitel a Charles *14*
  • tyret

    Re: Tudorovci

    Koukám na něj, ale že by byl extra super, to říct nemohu. Když vidím nějaké trailery, tak se seriál jeví, že má spád, ale když vidím vlastní epizody, tak je to nuda. A navíc se mi pletou vedlejší mužské postavy, protože vypadaj stejně...
  • Re: 3. série

    8
  • egonka-buffy

    Tudorovci

    Zdravim,
    přečetla jsem si tu pár příspěvků a docela mě to překvapilo, jak tu někteří kritizují Tudorovce..no vlastně většina :D..já musím říct,že se mi ten seriál líbil,myslím,že herci svoje role zahráli dobře..jasně,ale já tomu nerozumim :P..jen můj názor :D..to jsem snad jediná,komu se ten seriál líbí? :D *7*
  • charlienen

    3. série

    Ahoj, neví někdo z vás, kolik má 3. série dílů?
  • lynette

    Re: Re: Re: Interview

    TEDA.. *9* TO BYCH VÁŽNĚ DO NĚJ NEŘEKLA ŽE JE Z HIPPIES FAMILIE... *9* *9* MĚ PŘIJDE TAKOVEJ SLUŠNEJ A UHLAZENEJ ANGLICKEJ GENTLEMAN A NE JAKO UROUSANEJ ŠPINAVEJ A SMRDUTEJ HIPPIE NA FETU.. *13*
  • Re: Re: 2.série Ještě větší propadák než 1. série......

    Je historicky dokázáno, že v královských rodech se modlili každou chvíli! A oslovovali se s velkou úctou, i když mnohdy hranou, vykali si atd, měli svůj slovník, který museli dodržovat, komunikace byla velmi formální a neosobní. To by jsi se svými "znalostmi" mohla vědět.. *4* Doporučuji si vzít knihu, než sledovat přihlouplé seriály, v kterých je 20 procent pravdy.. *5*
  • Re: Re: Interview

    Přesně! Měl dost divoký začátek jeho života, neboť se narodil přímo v obytném přívěsu, nevím zda to byl záměr či ne vzhledem k ideologii jeho rodičů, kteří byli stoupenci kultu hippies. Někdy mezi jeho prvním rokem a dvěma se jeho rodiče rozhodli konečně usadit, tak si sbalili svých pár švestek a odjeli na ostrov, nebylo překvapením že z neprosperujícího ostrůvku Lewis utekli do hrabství Kent, kde bylo spoustu stoupenců hippies, tedy o kamarády se stejným živ. stylem a smýšlením tam neměli nikdy nouzi, že. *3* Jeho otec zakoupil farmu a žijí tam se svou ženou šťastně až dodnes. *4*
  • Re: Re: 2.série Ještě větší propadák než 1. série......

    boze ty si asi uplne blba nebo co, ty si fakt jako myslis ze na kralovskoem dvore prisla kralovna za kralem a pred ocima vsech mu rekla ,,hele ty muj samecku pojd mi poradne protahnout tu moji kundu jsme nadrzena ze to vydrzet nemuzu..", ty si vazne blba cuza a nejspis blondynecka inteligentni *1* *1* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

    sorry - jaké konkrétní blbosti máš na mysli?
  • lota

    Re: 2.série Ještě větší propadák než 1. série......

    jen by mě zajímalo, co si jako o středověku (renesanci) myslíte? že ty lidi chodili pořád do kostela a říkali si sire a madam a vrkali slůvka jako ze Shakespeara? opravdu padlí na hlavu a to ještě dvakrát..neřikám, že je seriál bez historických chyb..ale prostě se snaží o zrychlení děje, nemůžou čekat x dílů na to až toho dotyčnýho odepíšou, páč by na to ty diváci zapomněli..ale určitě jste všichni (kdo zde pořád kritizují) natočili hodně a hodně seriálů, které dostaly mnoho a mnoho cen a proto si můžete otvírat hubu na tento seriál a lidi co na něm dělaj.. *10*
  • Re: Re: Interview

    dneska ma jeho maminka 59te narozky *3* *3* *4* *5*
  • Re: Re: Velké zklamání ....

    Ne, opravdu nejsem blbá. *13* Jak už tu bylo napsáno, zjisti si informace a pak teprve nadávej, nikdy to nedělej naopak neb se jenom ztrapníš.. *5* *9*
  • Re: Re: Velké zklamání ....

    Jj, chlapečku, tedy napiš něco svého vlastního, pokud možno bez pravopisných chyb, nevulgárního a aby to zase nebylo mimo téma jako posledně... *1* *1* *5*
  • 2.série Ještě větší propadák než 1. série......

    Vyjádřím se stručně, protože nemá cenu opakovat to, co jsem už napsala v komentáři k první sérii. Z historie se divák nedozví nic, zato sexu je tu víc než v kdejakém erotickém filmu.. Natalie Dormer neumí hrát s nějakou důstojnotí, kterou bych si představovala při ztvárnění historické role. Ještě že ji na konci popraví, o jednu špatnou ,,herečku" méně. I když mezi jejími kolegyněmi ještě vyniká, to co tam předvádí ty ostatní, to se ani popsat nedá.. Rádoby nové mladé mužské herecké "hvězdy" jsou jen pouhá šedá masa, která hraje civilně. Chválím herecký výkon Petera O'Toola v roli papeže, naopak mě velice zklamala postava arcibiskupa Thomase Cranmera z Canterbury, která byla naprosto směšná i s jeho manželkou z dřevěné bedny.. Kostýmy, výprava a hudba - to vše je ukázkové. Jenom jsem nepochopila scénáristu a údajného odborníka přes tudorovskou éru Michaela Hirsta, co tímto chtěl divákům vlastně říct.. Přesto tohle dílko ještě nadhodnotím, dávám 5 / 10.
  • Re: Interview

    mám teda výhrady
    za 1. Hans nevyrůstal v London, ale do svýho jednoho roku byl v obytném přívěsu ve Stornoway na Outer Hebrides ve Skotsku a pak se přestěhoval s rodiči do Canterbury v Kentu, to je sice u London, ale není to London... *13*

    za 2. tady chybí část odstavce kde říká něco v tom smyslu, že kdyby ho začali lidi nějak více poznávat na ulici podle obličeje tak by začal nosit na hlavě paruku a na nose sluneční brejle... *1* *1*
  • Re: Re: Velké zklamání ....

    hej ty smetaku *1* a co kdybys napsal neco svyho vlastniho misto toho nadavani na nekoho kdo vyjadril svuj nazor.. *1* *5*
  • Re: Re: Re: Velké zklamání ....

    cetla jsem to hruza.. *9* jako jestli se anglani podle tohohle serialu ucej ve skole dejiny tak te buh... *9* *9*
  • Re: Re: Velké zklamání ....

    martanko kostymy byly z barandova to bys mela pri svym zajmu o tudorovce vedet.. *1* *1* od hercu se tak ocekava vis ze kdyz to maj vystudovane venujou se tomu profesionalne ze by meli historicky role hrat jinym zpusobem nez jako kdyz jde pepa se sitovkou pro mliko a chleba svy babicce.. takze.. *9*
  • Re: Velké zklamání ....

    mam na to stejny nazor, lynn! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit