Přejít na výpis diskuzí

Tři bratři

FILM 28.8.2014 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova

    😍😇♥♥♥tři Bratři------božie

  • hurvinkovamorticia

    😍😎

  • hurvinkovalulu3
    😇
  • hurvinkovalulu3
    tři bratři´´´´´´´´´´ supr pohadka´´´´´´´´´´´´😇😍
  • JDBBells Viděl jsi divadelní zpracování Karkulky?To pak něco říkej o pedofilii,tomu herci v tom divadle mohlo být tak 35... Tady tomu klučinovi co hraje myslivce bylo nějakých 16 let,což není taková hrůza,když Karkulce bylo tak odhadem 10...
  • Taky že to je spíš pohádkový muzikál. A to že tam je víc pohádek najednou to je na tom to nejzajímavější. A fantas magorie????????????? Ty si děláš srandu :-)!!!!! :-)!!!!!!!!!! :O :-(
  • úplně nejlepšií pohádka,nejvice se mi libi tam Tomas Klus je tam sexy! *14* No spise vsichni jsou sexy.....Proste nej pohadka česká *3*
  • Nejlepší. Byla jsem na tom v kině a ještě se na to můžu dívat doma nonstop. Karkulka je nejlepší. *14*
  • Nejlepší pohadka kterou sem kdy viděla! *14*
  • JDBBells chcipni *16*
  • Krásnější pohádku v tehle době jsem neviděla. Smekám klobouk. Fakt super .proste talent se nezapře. Doufám že v tomhle duchu se jeste něco objevili. Dekuji
  • je to velmi pěkná pohádka. *4* doporučuji
  • Nejhorší pohádka toto...
    Nemělo se to jmenovat 3 bratři ale 2 nadrženci a 1 pedofil.
    Toto je můj názor
  • Byli jsme na tom v kine cekala jsem vic , nedoporučuji
  • na http://uloz.to/xaLbEsEA/tri-bratri-pohadka-cz-dabing-2014-avi :D tam je "skoro" vše
  • Mě se to líbí - je to mix pohádek a ten vlk *1*
    a hlavně Zdeněk Piškula - ten je boží .. *14*
  • na uloz.to
  • Nic ve zlém ale myslela jsem že to bude lepší..byla jsem celkem dost zklamaná..furt se jenom zpívá a míchají tam plno pohádek dohromady, myslela jsem že podle ukázek to bude jiné a záživnější, už asi po půl hodině jsem to chtěla vypnout..je to dost nezáživné a jak já říkám-trochu fantas-magory..nemá to ani hlavu ani patu.. *9*
  • Kde se to dá stáhnout?
    když tak odkaz....
    DÍKY!! ^^
  • dobrý *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit