Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irma116

    TITANIC

    Titanic vážně báječný film. Má velice kvalitní herecké obsazení!! To, co mně na něm fascinuje je fakt, že "hlavní" hrdinka Rose se cca. 2hodiny máčí v bůhví jak ledové vodě jen v TENOUČKÝCH ŠATECH. Ale nevadí. Titanic je prostě nej!!!!!!!!!!!! *14* *4* *1* *14*
    • Re: TITANIC

      Nemáčí se ve vodě, má pod sebou kus nějakýho dřeva.
      • sophiekarblova

        Re: Re: TITANIC

        Pravda, a to se ještě dá zvládnout ;-) (ovšem já bych to asi nevydržela :D) *4*
  • irma116

    TITANIC

    Titanic vážně báječný film. Má velice kvalitní herecké obsazení!! To, co mně na něm fascinuje je fakt, že "hlavní" hrdinka Rose se cca. 2hodiny máčí v bůhví jak ledové vodě jen v TENOUČKÝCH ŠATECH. Ale nevadí. Titanic je prostě nej!!!!!!!!!!!! *14* *4* *1* *14*
  • Lowuju..!!

    Včéra jak ho dávali.. Krásnej pocit ho zase vidět.. Po dlouhý době. *3* Ale tentokrát sem brečela jak pominutá a nešlo to vůbec zastavit. Brečela sem jak u pádu Titanicu tak i u závěrečných titulků. =( Nwm, tenhle příběh lásky s velkou porcí katastrofy mě neskutečně dojímá a rozhodně nejsem sama, že..? *9* *14* *7*
    • Re: Lowuju..!!

      ne nejseš ten film je boží
    • Re: Lowuju..!!

      Jo nejsi sama ... brečela jsem taky jako pominutá a hlavně že sem si slíbila, že se na něj nebudu koukat ... *13* Už když se lámal tk mi začaly vlhnout oči a pak když to dovyprávěla a usínala, zdál se jí ten sen jak je znovu na Titanicu a kolem ní jsou všichni ti lidé co umřeli a nahoře na schodech stál Jack, moje sebeovládání mě opustilo a řvala jsem jako tur *9*
  • domiishek

    <33

    Miluju tenhle film... at se kazdy reziser znazi jakkoliv,TITANIC NIKDO neprekona... <333 Miluju HO!! Kdykoliv ho vidim,brecim... ten reziiser je BUH...
  • marcikrckova

    Titanic

    a tohohle filmu se i brecela je to fakt uzasnej film a mooooc se jim povedl *15* *3* *14*
  • elinor

    Titanic

    Oni si to dneska ani lidi neuvědomujou... ale když já si představim že sem na tý lodi když se to hroutí tak je to strašná představa!V první třídě cestovalo 324 lidí,ve druhé 285 a třetí 708... a s toho přežila ani né polovina! je to hrozný a lepší je na to nemyslet. Dneska je Titanic na dně oceánu a nikdo to co se stalo nezmění. Prostě to byla katastrofa
  • raziel88

    TITANIC best loď a My Heart Will Go On nej písnička.

    Já mám strašně rád Loď TITANIC i když už je na dně Atlantiku celých 96let a každou chvílí se rozpadá to mě vhání slzy do očí A Céline Dion k tomu filmu nazpívala překrásnou písničku My Heart Will Go On *14* a vokální podbarvení děje .Céline má užasnej hlas.TITANIC má krásný leč tragický a smutný příběh.Dva lidi se setkají a jejich životy se propeltou do sebe.I když je každý z nich z jiné společenské vrstvy v lásce na tom nesejde.James Cameron odvedl kus práce když se kvůli tomu musel potápět ke skutečnému Titaniku.TITANIC byla nádherná loď .Vyjímečná jak svou velikostí(na tehdejší dobu) tak luxusem a designem. *3*
    • Re: TITANIC best loď a My Heart Will Go On nej písnička.

      ano,máš pravdu je to překrásná loď A i ta písnička............ *3* ale velmi smutný příběh já bych nepřežila dívat se na zmrzlé tělo svého přítele.......... *9* *9*
  • dianna114

    super

    Toto je nej S-U-P-E-R romantický film na světě.
    • kordelie

      titanic

      je to ten nejkrásnější nejromantičtější a zároveň i ten nejsmutnejší. Musela jsem brečet když se titanic potápěl a taky kvůli tomu že se jack a rose zamilovali do sebe jen na pár dnů je to hrozně smutný skoro nic na tom není veselýho škoda že je už titanic na dně oceánu
  • elinor

    Titanic

    No zrovna teď sem se na něj dokoukala *9* a musim říct že sem to celý probrečela *9* , prostě to neni film pro citlivky *13* Ale jinak je to krásnej film,krásně udělanej a Rose a Jack svojí roli hrajou výborně =)
    Ale stačí vidět jedou *1*
    No určitě bych na Titaniku bejt nechtěla! *8* Vůbec!!! já bych jim tam umřela z toho zmatku,! prostě vůbec!!!nechtěla bych to zažít! *13* *13*
  • vanessa-baby-v

    Titanic

    Titanic is good the movie *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit