Přejít na výpis diskuzí

Poslední píseň

FILM 9.4.2009 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kathulineczka

    hm

    těšit se mužete ...mužete se těšit ještě pul roku..haha stejně ten film uvidite až za rok či pul roku..takže hodně zdaru na to těšení *1*
    • Re: hm

      no aco jako my si pockame
      • miley.the.best

        Re: Re: hm

        Přesně tak my si počkáme!
  • super

    miley cyrus je super a ty pisnicka s toho filmu je bozi kouknete se na youtube.com na When I Look At You je to krasna pisnicka *14*
    • 21.4.1993

      Re: super

      je nadherna
      • Re: Re: super

        ze jo ja tu pisnicku zboznuju *14* LoVe
  • 21.4.1993

    filmik

    uz se tesim mega na tento filmik.. *4*
  • devilishsmile

    tešim miley boží

    ja se už hrozně tesím na ten film řekla bych že mě to bude bavit podle jednoho klipu co jsem videla na youtube a až bude miley tady v čr tak na ni půjdu za každou cenu i kdybych se mela p.sr.t *7*
  • super filmik,

    nevim jakej bude ten film hlavne ze tam bude hrat miley cyrus uz se moc tesim
  • nej film

    musime kazdej den chodit na film the last song je nevim kolikatej v zebricku ale mi to tak nenechame ze ne holky a kluci
  • mileyfan67

    The Last Song

    Už se nemůžu dočkat konečně nějaký nový film od Miley. *4* *4* *4* *4*
    • Re: The Last Song

      MILEY BUDE TED TOCIT NOVY DILY HANNY MONTANY 4 A PAK PREJ RIKAL NEKDO ZE UZ KONCI S HANNOU MONTANOU DOUFAM ZE TO NENI PRAVDA A PREJ ZE BUDE TOCIT JENOM FILMY PREJ JICH BUDE TOCIT HODNE TAK SE MOC TESIM
  • thj

    tejisek

    Ahojík jestli někdo zná o tom filmu nějaký videa nebo tak napište je sem děkuji *3*
  • 21.4.1993

    .......

    uz se tesim na tenhle filmik..
  • addlevel

    super

    Suber novej film s Miley Cyrus už se těšííííííím nemůžu to vydžret až ho dotočej protože v Bravo Girl Miley říkala že o prázdninách ho budou točít a že bude mít hodně koncertů *14* *14* *14* *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit