Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je naprosto boží film *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • nessa27
    Po shlédnutí filmu jsem si přečetla všechny 3 knihy. Rozhodně lepší než film, hlavně se mi líbí tolik líbaček a taky to jak je Katniss výbušná.
    Docela mě štve, že jsem si první nepřečetla knížku a až pak se podívala na film, protože během čtení jsem si postavy, představovala tak jak jsou herci ve filmu. A obsazení si myslím, že nevybrali zrovna dobře.
    Třeba Katniss má být vyhublá na kost. Jenn mám ráda, ale přiznejme si, že tak hubená jak se popisuje v knížce není. Peetu by rozhodně měl hrát někdo jiný než Josh, taky ho mám ráda jako herce snad ze všech filmů kde hrál, ale do Hunger games se prostě nehodí. Není zrovna vysoký a pokud si dobře pamatuju, tak se Katiss musela stavět na špičky, aby ho mohla líbat. Ale třeba takový Hurikán/Gale tak na toho se Liam hodí úplně perfektně ♥
    A kvůly obsazení se mi taky vůbec nelíbil konec třetího dílu, protože se mi Jenn strašně líbí s Liamem, takže jsem doufala v něco jinýho. Ale i přesto musím říct, že na 3. díl se těším nejvíc a ještě, když bude rozdělený na 2 části, tak tam toho z té knížky dají snad více.
  • sme si je pouštěli už několikrát ve škole :D :D asi z toho bude brzo dokument :D :D ale to nevadí, protože já tenhleten film miluju <3 *14* *14* *14* *14*
  • Se pořádně koukni - je tam !!!
  • cherry1
    lépe bych to neřekla *1*
  • Musím teda říct že dabing mě zklamal... a hodně ale i tak film na knihu nemá i když musím uznat že HG je jednen z mála filmů které si klidně znova pustím ale i tak. Pro mě byla kniha vždy lepší než film ale HG se jim povedl...
  • Hele blbe , když si to pustíš zjistíš , že Katniss CHCE zabíjet a je jí to v celku jedno a neni tam nic na způsob : "zabij nebo budeš zabit " A v celku ani to druhý ne !!!
  • Myslela jsem tim , že je to napínavý a nejde tam jenom o tom , že někdo urazí hlavu třpytícímu se týpkovi, co se roztříští jako sklo !!!!!
  • Film je úžasnej ( mám DVD ) a když si to pustíte v originále , je to mnohem lepší - ten dabing neni nic moc :
    1) Katniss mluví jako osmiletá holčička
    2) Effie nemluví jako namyšlená pindulína
    3) Haymitch ve vlaku nezní opile
    4) Když si pustíte scénu kde umře Clove v originále hystericky křičí a s dabingem zní tak jako...... 'falešně '
  • zabíjení :P .. jo tak to mě teda fakt fascinovalo :D
  • Nemůžu se dočkat druhýho Dílu !!! ale až v listopadu :P ale to je jedno , prostě je to nejvíc božskej film - akce , láska , zabíjení a úžasný herci !!! prostě dokonalý !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • První díl je fakt úžasnej!!!! Už se nemůžu dočkat toho druhýho, fakt se strašně těším!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hele neni tady napsanej Alexander Ludwig jako Cato !!!!!!!!!!!!
  • Nejlepší film a tohle je důkaz :))
    http://www.bravoweb.cz/stars/peoples-choice-awards-ovladly-hunger-games-6047 *14* *3* *14*
  • Celý knižný príbeh je perfektný. Prvá kniha bola podstatne ostrejšia a osobnejšia ako film. Veľa dôležitých vecí bolo vynechaných, asi preto aby bol film určený hlavne deckám 12-15...a to je škoda.
    Dvojka bude asi až koncom roka...všetci tvrdia že to bude najlepšia časť celého príbehu, podla mňa nie, i keď film sa určite podarí. Najlepšia je až 3. časť, neverím však že film bude tak dobrí ako kniha a obávam sa že veľa vecí vystrihnú...
  • Je to to nejlepší co jsem kdy viděla - chci se na koukat znovu a znovu a znovu a absolutně nechápu , proč to někteří idioti srovnávaj se Stmíváním . Hry jsou napínavější , lepší a pořád se tam něco děje . Teda proti stmívání nic nemám , ale tohle je prostě bomba !!! TWL a v nějakým rozhovoru s Joshem moderátorka řekla " Někteří lidé srovnávají Hunger games s Twilight "
    A on " Jo , to jsou idioti nechápu to - náš film je mnohem napínavější." Já si teda myslím to samí !!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Prostě božský !!!! Totálně lepší než celá sága Twilight ( Nevim , jak se to píše) !!! Četla jsem knížku a film byl ještě lepší !! Teda je ještě lepší ! Vždycky když ho dokoukám , tak mám chuť pustit si ho znovu a už se totálně nemůžu dočkat dalšího dílu ! A Josh se na Peetu totálně hodí !! I Liam - popravdě jsem si ale myslela , že ve filmu bude Liam víckrát , ale co .... Prostě úžas !! *14* *14* *14*
  • Nejlepší film! Já tyhle typy filmů nikdy nemusela ale tenhle mě naprosto nadchnul. Trochu mi vadí že na osobnosech je uveden jako hry o život. V oroiginálu je tu The Hunger Games neboli Hladove hry a ne ten název na osobnostech. Ať už je to jakkoliv u mě to jsou hladové hry. Jinak se mi strašně moc líbí. A vvýběr hlavních hrdinů byl taky velmi dobrý. Velký palec nahoru *3* *14* *1*
  • tenhle ten film je prostě cool.když se na něj dokoukám mám chut si ho pustit znova.prostě jak někteří řekli jeden z nejlepších film kam se na to hrabe avatar a další takovíhle kraviny....
  • kikina888
    stím souhlasím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit