Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý knižný príbeh je perfektný. Prvá kniha bola podstatne ostrejšia a osobnejšia ako film. Veľa dôležitých vecí bolo vynechaných, asi preto aby bol film určený hlavne deckám 12-15...a to je škoda.
    Dvojka bude asi až koncom roka...všetci tvrdia že to bude najlepšia časť celého príbehu, podla mňa nie, i keď film sa určite podarí. Najlepšia je až 3. časť, neverím však že film bude tak dobrí ako kniha a obávam sa že veľa vecí vystrihnú...
  • Je to to nejlepší co jsem kdy viděla - chci se na koukat znovu a znovu a znovu a absolutně nechápu , proč to někteří idioti srovnávaj se Stmíváním . Hry jsou napínavější , lepší a pořád se tam něco děje . Teda proti stmívání nic nemám , ale tohle je prostě bomba !!! TWL a v nějakým rozhovoru s Joshem moderátorka řekla " Někteří lidé srovnávají Hunger games s Twilight "
    A on " Jo , to jsou idioti nechápu to - náš film je mnohem napínavější." Já si teda myslím to samí !!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Prostě božský !!!! Totálně lepší než celá sága Twilight ( Nevim , jak se to píše) !!! Četla jsem knížku a film byl ještě lepší !! Teda je ještě lepší ! Vždycky když ho dokoukám , tak mám chuť pustit si ho znovu a už se totálně nemůžu dočkat dalšího dílu ! A Josh se na Peetu totálně hodí !! I Liam - popravdě jsem si ale myslela , že ve filmu bude Liam víckrát , ale co .... Prostě úžas !! *14* *14* *14*
  • Nejlepší film! Já tyhle typy filmů nikdy nemusela ale tenhle mě naprosto nadchnul. Trochu mi vadí že na osobnosech je uveden jako hry o život. V oroiginálu je tu The Hunger Games neboli Hladove hry a ne ten název na osobnostech. Ať už je to jakkoliv u mě to jsou hladové hry. Jinak se mi strašně moc líbí. A vvýběr hlavních hrdinů byl taky velmi dobrý. Velký palec nahoru *3* *14* *1*
  • tenhle ten film je prostě cool.když se na něj dokoukám mám chut si ho pustit znova.prostě jak někteří řekli jeden z nejlepších film kam se na to hrabe avatar a další takovíhle kraviny....
  • aluska33
    Nej.. a krásnej filmík stejně je na tom všem nejlepší Liam Hemsworth Josh Hutcherson :* *14*
    • kikina888
      stím souhlasím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Knížka bude super a ve středu mi přijde film !!!! MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOc se na něj těšim !/!! *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla *14*, asi si přečtu i knížku
    • Knížka je podle mě ještě lepší.
  • Líbilo se mi to, ale podruhé už bych to vidět nemusela.
  • tohle je ten nejjjjjjjjjjjjlepšíííííííííííííííííííííííííí film na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit