Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • norie

    hlasni pro mě

    ahoj lidi potřebovala bych od vas takovou malickost muzete pro mne prosim te hlasovat? az budete potrebuvat ty hlasnu pro vas taky.
    http://www.karaoketexty.cz/s outeznitexty/vzplanuti-1090
  • vashley14

    nej film na světě

    já camp rock miluju miluju miluju a hlavně miluje DEMI LOVATO,JOE JONASE...
    no a další *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mamikalka

    nej

    je to super film *14* *14* *14* *14*
    mě se nejvic líbilo jak byla v ty kuchyni a jak tam mluvila s tim klu kem *1*
  • dems

    DemS

    DemSsss :****** Nádherný Film :**
  • Camp Rock

    Miluju Camp Rock myslím si že je to moc krásný film *3* Hlavně se mi líbí že tam jsou The Jonas Brothers ... Je to má nejoblíbenější skupina. *4* Nejvíc se mi líbí Joe Jonas... *14* Mám ráda Camp Rock a jestli jste ho neviděli doporučuji vám ho schlídnout je fakt BOMBA........... *1* *1*
  • Camp Rock

    čawky lidišty Camp Rock je upe božííí filmík miluju ho !! a dneska dávaj na Jetixu !!! ve 13:25 =) *3*
  • her-jonas

    I lowe Joe Jonas

    Camp Rock je nejúžesnější filmík co sem kdy viděla. *14* *3*
  • iloveeemiley

    fakt super

    jo no fakt suuuuuuuuuuuuuuuuuper film *14* *14* lepsi jak HSM,pravda kevin tam hraje fakt neeeeeeeeeejlepsi roli ,mooooooooocne bestoveeeeeeej film kterej jsem videl *14* *14* *14* *14* ze jooooooooooooooooooooooooooo lidicky nebo ne ??? *15* *15*
    • hanka2341995

      Re: fakt super

      je pravda že je to moc suprovej film ale že je lepší než HSM?? Tak s tím teda nesouhlasim!!!
      • Re: Re: fakt super

        no to si pis ze je to pravda!!! *3* *3* *1* *1*
    • Re: fakt super

      Souhlasim s tim,že Kevin?Nejhlavnější byl Joe( Shayne ).Byl tam suprovej má nádhernej hlas . Lepší než HSM?Řekla bych obojí na stejno.Nejlepší hláška : Udělals mi tu ptačí budku ? Nebo jak to bylo !! xD *1* *1*
      • mak.mak

        Re: Re: fakt super

        jj stlučete mi ptačí budku někdo tady *14*
  • super film

    Takovej tábor by se měl konat i tady ,tam bych jela ,ale asi je marny doufani. *15*
  • Camp rock

    Skvělej film,božííí písně a skvělý herci- no něco jako HSM! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit