Přejít na výpis diskuzí

Super drbna

FILM 25.3.2008 
373 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barunka_love

    Georgina

    Ahoj heledte jestli koukáte už na 2.řadu tak mám takový dotaz...V První řadě se objevila Georgina(od Sereny)a v druhé řadě se objevila Agnes(od Jenny)....Mám takový pocit že je to jedna a ta samá herečka...Nevíte o tom něco??? *7* *7* *8* Dííki *14* *14*
    • avrilie

      Re: Georgina

      nene není,sice sou si podobné ale ta Georgina hrála v Buffy(sestru Buffy) a ta Agnes hrála v o.c. sestru Marissy *3* *1* *15*
      • barunka_love

        Re: Re: Georgina

        Jo ja sme pak našla jejich fotky...díki za odpověd *5* *14*
        • avrilie

          Re: Re: Re: Georgina

          nz!! *3*
  • p.

    Ahoj, prosim vásnemáte někdo nějakou stránku, kde je těch dílů víc, nebo všechny? . . Zkoukla jsem druhou řadu 17. díl, a je to napínavý, hledala jsem všude na net a nikde nic, zajímá mě jak to všechno skončí. . .napište mi prosim na email, dyžtak pošlete stránku. . díky moc !! :)
    • avrilie

      Re: p.

      wíš ty proč...protože se to ještě natáčí ty díly!!! *1* *1* takže si chvilku budeš moct počkat ještě než postupně po jednom z dílů se budou přidávat *3* *1*
  • ellis_

    _

    Já nechápu proč každýmu vadí, že je to v angličtině.Podle mě je to v aj nekdy mnohem lepší než v češtině *7*
    • avrilie

      Re: _

      jn mně se to právě Łíbí v angŁičtině s titulkama!! *1* *3* *15*
  • Nath a Jenny

    Upe skvelej seriál, akorat by ho mohli nadabovat..No a bylo by skvělý, kdyby Nath a Jenny byly spolu:-D *15*
    • barunka_love

      Re: Nath a Jenny

      Nee ježiš jenom dabing neee..To by bylo strašnýýý..ještě by dostaly náký uchylný skřítčí hlasy(Sharpay v HSm)
  • avrilie

    seriál

    můžete se dívat na sleduj.org tam je to sice angŁicky s titulkama!!! *1* *3*
  • Prodám

    Prodám 2 knížky GG za dobrou cenu. Kdo by měl zájem, více informací na adrese www.znprodam.blog.cz
  • Gosspi Girl

    Drbnyyyyy, Serena. To je úplně nejhustější na světě. Seriál jsem teda ještě neviděla, za to ale čtu knížky, úplně hustýýý. Jen mě zajímá je to nadabovaný i v češtině, nebo budu muset poslouchat anglinu???
    jinak vy víte, že mě milujete
    vaše Super Drbna *14*
    • meredith12

      Re: Gosspi Girl

      na slovensku to chodi v slovencine hah tesim sa
      *14* *14* *14* *14* *14*
      • terri14

        Re: Re: Gosspi Girl

        já jsem slyšela že prej to slovensky je absoluně hrozně nadabovaný, tak radši koukam na originál s titulkama, i když myslim, že s mojí angličtinou bych to zvládka i bez těc titiulek
    • Re: Gosspi Girl

      Bohužel je to v angličtině, v USA skončila první řada a netuším, kdy se to dostane k nám ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit