Přejít na výpis diskuzí

Krok za krokem

FILM 4.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upirek.555

    step by step

    tak tady tu bláznivou komedii strašně moc ráda sleduju ale škoda žhe už to nedávaj bavííí mě tam celá ta rodinka je to velice zábavný seriál...škoda žhe už se to nedává...:-( *14*
  • klefi

    ..

    viděla jsem všechny díly,ptže tento sitcom zboznuju a mohla bych se na nej divat fut dokola!!:D *15* *14* *14* *14*
    • babu299

      7.

      neviiite nekdo kde bych nasla zdarma ke shlednuti 6. a 7. radu_pls pls pls pls *9*
      • když tak tady:
        http://serialonline.eu/

        ale teda povím ti, ty poslední řady skoro za nic nestojej,
        když tam není Kouďák, tak to není ono :-/
      • angie_smile

        Re: 7.

        ulozto.cz
        • Re: Re: 7.

          Kdyžtak uloz.to
  • Jennie
    STEPbySTEP...úžasnej seriál, skvělí herci, líbí se mi ta velká spojená rodina Lambertových a Fosterových...ty vztahy v rodině mezi sourozenci a ten věčnej humor je super a škoda, že už to netočí, ale zase nic nemůže být nekonečné, možná by to bylo i potom stereotypní...no jo, ale na tyhle všechny díly se vždy ráda kouknu *15*
  • Najlepsia je El a Koudak! *1*
  • simkarta

    krok za krokem

    krok za krokem je prostě super moje nejoblibenější postava která tam hraje je el je to prostě správná drsnačka a chtela bych aby se krok za krokem znovu vy sílal je to suuuupppppeeeerrrrr seriál *1* *4*
  • ajinka1

    krok za krokem

    patří do těch nejlepších seriálů *14* *14* Love( Ale přátelé mam radši *1* *1* )
  • nikki97

    Best

    Nej seriál co znám.Krok za Krokem vede *9* *14*
  • Nejlepší je jean-luck *14* *14*
  • Je to dobrý seriál *3* *4*
  • bez kouďaka to neni ono *13* *13* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit