Přejít na výpis diskuzí

Krok za krokem

FILM 4.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmaarrkkeettaaaa

    jupíííí

    od dalšího týdne budou tento seriál dávat na nově :-) *3*
  • upirek.555

    step by step

    tak tady tu bláznivou komedii strašně moc ráda sleduju ale škoda žhe už to nedávaj bavííí mě tam celá ta rodinka je to velice zábavný seriál...škoda žhe už se to nedává...:-( *14*
  • lexie

    KROK ZA KROKEM

    Je to dost hrubý seriál, býval můj nejoblíbenější než se objevil seriál Raymonda má každý rád. JInak nej postava je Al. To je dobrá borka. :)
  • nikki97

    Best

    Nej seriál co znám.Krok za Krokem vede *9* *14*
  • ajinka1

    krok za krokem

    patří do těch nejlepších seriálů *14* *14* Love( Ale přátelé mam radši *1* *1* )
  • kustka14

    Re: prosim

    také je pro shlédnutí na iserialy.sk a je to sice slovenská stránka ale mluví tam česky
  • Re: prosim

    fotovz.ic.cz
  • simkarta

    krok za krokem

    krok za krokem je prostě super moje nejoblibenější postava která tam hraje je el je to prostě správná drsnačka a chtela bych aby se krok za krokem znovu vy sílal je to suuuupppppeeeerrrrr seriál *1* *4*
  • best seriál

    Naprosto bezkonkurenční seriál.
  • Re: !

    da sa stiahnut na jednom fore je rip z televizia a celkom fajn.,. ja to uz mam..
  • Re: prosím

    prostě bez vysvětlení zmizel *9*
  • Re: !

    co tak ho vymenit - treba za zenateho se zavazky?
  • prosím

    Ahoj,prosím mohl by mi někdo napsat,kam se poděl Branden,ten malý klučík,v posledních řadách už není.Vždycky mi ty díly utekli.Děkuju za odpoved.
  • Re: !

    ahoj chtela bych te moc poprosit jestli by bylo mozne pokud to de aby si me vypalila vsechny dili tohoto super serialu byla bych ti moc vdecna ja nevim kde jinde to sehnat diky moc simca kdyzta se oyvi pa *3*
  • prosim

    prosim vsechny lidicky nemuze mi nekdo poradit a nebo sehnat vsechny dili krok za krokem? je to super serial a moc bych si pralamit to doma a smat se pri sledovani tohoto super sitcomu diky moc ahoj tesim se na odpovedi pa *14*
  • super

    je to ten nej nej nej..serial.Mohla by sem se na to divat porad dokola.Je to super že ho davaji jeste v televizi.Proste nemuzu si nechat ujit ani jeden dil. *14* *14*
  • !

    nejvic serial proste *14* mam nahrany snad vsechny dily *1* skoda ze ke konci uz tam nebyl koudak ten byl nejlepsi *14* a skoda ze nejsou dalsi dily ja bych na nej mohla koukat porad dokola *1* *1*
  • seriál

    jo je to fakt dobrý seriál . Ale ty řady jak tam byl Cody byla stejne nej.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • naj naj

    je uple super
  • Nej !!

    Je fakt užasnej a dana ( Staci Keanen ) s Richem Halkim ( jason Marsden ) jsou fakt skvělí !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit